Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi
İletişim Bilgileri
Adres: Libya Cad. Çaldıran Sok. NO:20-22 Küçükesat /ANKARA
Telefon: (0312)  430 24 85
(0312)  430 20 62

ahmetler.jpgAhmetler Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 29.05.2005 yılında açılmıştır. Çankaya İlçesi, Kolej Semti içerisinde yer almaktadır.

Ahmetler Hanımlar Lokali açıldığı günden bu yana bayanlarımıza günlük yaşamlarında kolaylık sağlayacak, kendilerini geliştirebildikleri ve kaliteli zaman geçirebildikleri kurslarımız ve faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Güleryüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından, karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirip yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir.

Ahmetler Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.
Lokalimizde Step-Aerobic, Pilates, Fitness, Masa Tenisi Kursu, Bilardo, Air Hockey, Halk Oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra Takı Tasarımı, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Nota Eğitimi dersleri, Resim, Santranç gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir. Hanımların vücutlarındaki toksinlerini atarak form tutmalarına yardımcı olacak sauna odaları üyelerimizin hizmetindedir.

Ahmetler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize ruh ve beden sağlığına özel bir önemle çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak ( Beslenme, Aile Planlaması, Menopoz, Bebek bakımı …) gibi seminerlerle üyelerimizi bilinçlendirmektedir.

Ahmetler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur. Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.
Amacımız sporda bilinçli, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.