Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

UĞUR MUMCU MAH. UĞUR MUMCU CAD. RAJİV GANDİ 7. SOK. VEDAT DOLAKAY PARKI SOSYAL TESİSLERİ  YENİMAHALLE/ANKARA

Telefon

 :

(0312)  250 79 09
(0312)  251 16 63

DSC_0069.jpg

Batıkent hanımlar lokali ankara büyükşehir belediyesi tarafından 2001 yılının mayıs ayında açılarak batıkentli hanımlarımızın hizmetine sunulmuştur.

Batıkent hanımlar lokali açılışından bu yana siz hanımlarımızın kaliteli zaman geçirdiği bir yer olarak hizmet vermektedir.

Belediyemizin siz hanımlara sunduğu bu hizmet ve haklardan yararlanmanızı sağlayan, personelleriyle sizlere destek olan, hanımlar lokali 18 yaş üstü tüm hanımefendilerin hizmetindedir.

Lokalimizde step- aerobik,fitness,plates,masa tenisi,bilardo,halk oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanısıra bilgisayar,diksiyon,takı tasarım,thm,sağlıklı beslenme,cilt bakımı,gitar,ahşap boyama,ev ekonomisi,alüminyum folyo,satranç,gibi yetiştirme kursları verilmektedir.

Ayrıca lokal içinde bulunan sauna ve kuaför siz değerli hanımlarımıza hizmet vermektedir.
Kurslarımızın sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri verilmektedir.

Batıkent hanımlar lokalinde ayrıca beslenme ,aile planlaması,menopoz,kanser türleri konularında seminerler verilerek üyelerimiz bilinçlendirilmektedir.

Batıkent hanımlar lokalinde faaliyetlere katılan üyelerimizim 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcutdur.

Üyelerimize mevcut kütüphanemizdeki kitaplardan yaralanma olanağı sunulmuştur.çalışan bayanların mesai saatleri göz önüne alındığından mağduriyetleri gidermek adına mesai saatleri dışında faaliyetler yapılarak toplumun her kesiminden hanımlarımıza hizmet vermektedir.

Lokal dışındada etkinlikler düzenlemekteyiz bunlar;

  • Piknikler 
  • Şehir içi ve Dışı turlar 
  • Önemli gün ve haftalarda düzenlenen ziyaretler