Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi
İletişim Bilgileri
Adres: Altındağ Cad. No:31 Dışkapı/ANKARA
Telefon: (0090) 312 318 83 72
(0090) 312 318 13 84

altindag.jpg

Altındağ Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 4 Nisan 2001 Yılında açılmıştır. Altındağ İlçesi, Dışkapı SSK Hastane’sinin bulunduğu Semt içerisinde yer almaktadır

Altındağ Hanımlar Lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir. Güler yüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek, yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Altındağ Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.
Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness, Pilates, Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey, Dart, Santraç, Halk Oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Diksiyon, Takı Tasarımı, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, El Sanatları gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir. Hanımların vücutlarındaki toksinlerini atarak form tutmalarına yardımcı olacak sauna odaları üyelerimizin hizmetindedir.
Altındağ Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize ruh ve beden sağlığına özel bir önemle çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak ( Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Kanser, NLP Kişisel Gelişim …) gibi seminerlerle üyelerimizi bilinçlendirmektedir.
Altındağ Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur. Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.
Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.
Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.
Amacımız sporda bilinçli, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.