Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

DEMETEVLER MAH. İVEDİK CAD. KARŞIYAKA İŞ MERKEZİ KAT: 2 NO: 486/2 YENİMAHALLE/ANKARA

Telefon

 :

(0312)  335 34 30
(0312)  335 24 44

demetevler.jpgDemetevler Hanımlar Lokali, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 25 Nisan 2003 Yılında açılmıştır. Yenimahalle İlçesi, Demetevler 12.cadde de bulunan Karşıyaka iş merkezi içerisinde yer almaktadır.
Demetevler Hanımlar Lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir.

Güleryüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir.Demetevler Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.

Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness,Pilates, Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey, Dart ,Halk oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Onparmak (klavye),Diksiyon,Satranç, Türk Halk Müziği,Takı tasarımı, Resim,Ahşap Boyama,Örgü dersleri, Ev ekonomisi gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir.

Hanımların vücutlarındaki toksinlerini atarak form tutmalarına yardımcı olacak sauna odaları üyelerimizin hizmetindedir.

Demetevler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize ruh ve beden sağlığına özel bir önemle çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak ( Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Bebek bakımı …) gibi seminerlerle üyelerimizi bilinçlendirmektedir.

Demetevler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur.

Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.
Amacımız sporda bilinçli , sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.

Faaliyet Alanlarımız
Step-Aerobic, Pilates, Fitness, Bilgisayar, Diksiyon,Türk Halk Müziği, Onparmak (klavye), Satranç, Takı Tasarım, İngilizce, Ev Ekonomisi, Resim, Ahşam Boyama, Örgü, Dart, Masa Tenisi, Bilardo, Air Hockey, 3-6 yaş grubu İngilizce