Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

İLKADIM MAH. DİKMEN CAD. STÜDYO EVLERİ ALTI NO: 97-98-115 ÇANKAYA/ANKARA

Telefon

 :

(0312)  481 95 89
(0312)  481 97 78

dikmen.jpgAnkara Büyükşehir Belediyesinin Lokallerinden biri olan Dikmen Hanımlar Lokali, küçük, sıcak, minyatür bir alanda ekip ruhu ve inançla koşuşturan bir kadroya sahip olan lokalimiz sosyal, kültürel, sportif faaliyetleriyle çalışan ve çalışmayan tüm hanımlarımızın hizmetinde. Sağlığı korumak ve zinde kalmak için step, aerobik ve kondisyon salonları, salon sporları yapmak isteyenler için ise masa tenisi, dart ve satranç gibi etkinlikleri bulunan lokalde bu aktiviteler dışında da hizmetler mevcut.

Okuma ve araştırma yapılabilecek mini kütüphanesi, arkadaşlarınızla buluşabileceğiniz panel, seminer, söyleşi ve sohbet edebileceğiniz rahat ve ferah salonuyla sizleri ağırlayan ve hoş bir atmosfer sunar. Lokalimizde günlük stres ve toksinlerinizden kurtulabileceğiniz sauna hizmeti de mevcut.

Özel günleri anma toplantıları, konferans, tiyatro, konser, gezi, çeşitli turnuvalar gibi her türlü sosyal ve sportif etkinliklerde lokalimizin çalışmaları arasında yer almaktadır.

Lokalimizde her Çarşamba dikiş ve örgü, Seramik ve Cam Boyama, her Salı takı tasarımı, her gün Kurdele çalışmaları ile üyelerimizin yeteneklerinin farkına varmalarını, bilgi ve becerilerini paylaşmalarını sağlayan hobi günleri düzenlenmekte ve yapılan çalışmalar yılsonunda büyük bir sergiyle halkımızla paylaşılmaktadır. Bunun yanı sıra haftada üç gün Bilgisayar ve İngilizce, her perşembe Türk Halk Müziği, her Cuma Türk Sanat Müziği ve Halk oyunları kurslarıyla da eğitim ve sosyalleşme fırsatı yakalayabilirsiniz.

3- 6 yaş arası çocuklarınızın oyunlar oynayabileceği, paylaşmayı ve toplu hareket etmeyi çeşitli aktivitelerle öğrenebileceği ve sosyalleşebileceği çocuk oyun odası eğitimli öğretmeniyle sizlerin hizmetinizdedir.

Tüm bu imkânlarla sizlerin güzel vakit geçirebileceği, spor yapabileceği, çeşitli dallarda eğitim alabileceği ve güzel dostluklar edinebileceği, büyük bir aile ortamının oluşacağı hoş bir atmosfer sunmayı hedefleyen lokalimize tüm Ankaralı bayanları bekliyoruz.