Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi
İletişim
  • AŞAĞI EĞLENCE MAH. ADNAN YÜKSEL CAD. NO: 2 KEÇİÖREN/ANKARA
  • +90 (312) 507 37 40
  • +90 (312) 507 37 41
Resim

Etlik Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 19 Mayıs 2001 yılında faaliyete geçip bugüne kadar 18.534 hanıma sportif, sosyal ve kültürel alanlarda hizmet vermiştir. Keçiören İlçesi, Etlik Semti Osmanlı İş Merkezi içerisinde yer almaktadır.

Hanımların boş zamanlarını kaliteli bir aktiviteye dönüştürebildikleri streslerini atabildikleri, insan ilişkilerini geliştirebildikleri, güven ortamında aile sıcaklığıyla kişisel gelişimlerine katkı sağlayabildikleri ve toplumsal yaşama dönük eğitsel seminerlerle, kültürel, sosyal ve bütün bunlara ek olarak, onlara var olabildikleri sıcak bir yaşam alanı sunulmaktadır.

Mutlu bir kadın mutlu bir nesil, bilinçli bir kadın bilinçli bir toplum demektir. Lokalimizde hanımlarımız kaliteli sosyal yaşamın içinde yoğrulup aynı kaliteyi evlerine, iş yerlerine, arkadaşlık ilişkilerine kısacası hayatlarına yansıtabilmektedir.Etlik Hanımlar Lokali güler yüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek, yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Etlik Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.

Lokalimizde Step-Aerobik, Plates, Bölgesel Çalışma, Fitness, Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey,Satranç, Dart, Halk oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Diksiyon, Hobi Günleri,Resim, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği dersleri, Sağlıklı beslenme gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir. Hanımların vücutlarındaki toksinlerini atarak form tutmalarına yardımcı olacak sauna odaları üyelerimizin hizmetindedir.

Etlik Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize alanlarında uzman kişiler tarafından çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak ( Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Kişisel Gelişim, Olumlu Düşünme ve Sorun Çözme Becerileri, Hafıza Teknikleri, Aile İçi İletişim, Öz Güven…) gibi seminerlerle üyelerimiz bilinçlendirilmektedir.

Etlik Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur. Çocuklarımızın birbirleriyle iletişimini güçlendirmek için her ay doğum günü ve sinema günleri düzenlenmektedir. Lokal üyelerimiz kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle ve sinema günleriyle devam etmektedir.

Amacımız sporda bilinçli, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.