Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi
  • Atatürk Mah. Leylak Sok. B Blok No:2/2-4
  • +90 (312) 837 00 92

 

Çubuk hanımlar lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 15 Aralık 2011 yılında açılmıştır.

Çubuk hanımlar lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir. Güler yüzlü personelleriyle üyelerine bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanına karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Çubuk hanımlar lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.               

Lokalimizde step-aerobik, pilates, fitness, bilardo, halk oyunları gibi spor faaliyetlerinin yanı sıra bilgisayar, diksiyon, Türk Halk Müziği, kişisel gelişim gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleriyle ödüllendirilmektedir.

Çubuk hanımlar lokaline gelen üyelerimize beden sağlığına özel ve önemli çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak (sağlıklı beslenme, aile planlaması, kanserden korunmanın faydaları ve kanserde erken teşhis…) gibi seminerlerle üyelerimiz bilinçlendirilmektedir.

Çubuk hanımlar lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş çocukları için oyun odaları mevcuttur. Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştire bilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Faaliyetlerimizin sadece lokal içerisinde kalmayıp şehir içi ve şehirlerarası turlarla pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanabilmesi için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.

Amacımız sporla bilinçli sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.