Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi
İletişim
  • ÖMEROĞLU MAH. SÜZEN CAD. NO: 4/28  AYAŞ /ANKARA
  • +90 (312) 700 00 20

Ayaş Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 01.06.2011 tarihinde hizmete açılmıştır. Ayaş Hanımlar Lokali 18 yaş ve üstü tüm bayanların hoşca vakit geçirebilecekleri temiz nezih ve güzel bir ortamdır. Güleryüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir..

Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness, , Bilardo, Satranç gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, hobi kursu gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir.

Gün veya çeşitli eğlenceler yapmak isteyen bayanların önceden randevu alarak hoşça vakit geçirebilecekleri temiz, nezih ve güzel bir ortam olarak kabul günü salonumuz da mevcuttur.
Ayaş Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur.

Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.
Amacımız yaşam kalitemizi artırıp sporda bilinçli , sosyal ve kültürel açıdan da gelişmiş bir toplum olmaktır.