Metrica

"İTFAİYE DAİRESİ BAŞKANLIĞI - ÜNİVERSİTE YAZ STAJI BİLGİLENDİRME"

Üniversite öğrencileri ve Lise yaz dönemi zorunlu yaz stajı talepleri Belediyemiz İtfaiye Dairesi  Başkanlığının Sivil Savunma ve İtfaiyecilik  - Acil Durum ve Afet Yönetimi  - Acil Yardım ve Afet Yönetimi bölümlerindeki kontenjan durumuna göre alınmaktadır.

 Belediyemiz  www.ankara.bel.tr  adresinden temin edilecek form ile 04/05/2020 tarihinden itibaren Belediyemiz İtfaiye Dairesi Başkanlığı Arama Kurtarma ve Eğitim Şube Müdürlüğüne şahsen başvurmaları gerekir. Staja kabul edilen öğrencilere müracaat tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde formda belirttikleri telefon numarası üzerinden dönüş yapılacaktır.

29 Haziran  –  28  Ağustos tarihleri arasında yapılması okullarca belirlenen süre zarfında ( üniversite öğrencilerinin sağlık sigorta primlerinin okullarınca yapılması şartı ile ) yaz stajları kabul edilmektedir. Stajı kabul edilen öğrencilerin dilekçe ve okullarından getirdikleri staj başvurusu belgelerini İtfaiye Dairesi Başkanlığı Arama Kurtarma  ve Eğitim Şube Müdürlüğüne teslim edeceklerdir. Başvuru formu staja kabul anlamı taşımamaktadır.