Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

Her yıl yaz ayları boyunca Başkentli başarılı öğrencileri, yaşlı vatandaşlarımızı ve engelli vatandaşlarımızı; Altınoluk(Akçay), Akçakoca ve Kesikköprü Tatil Kamplarında, 5 yıldızlı otel konforunda ağırlıyoruz. 

Altınoluk(Akçay) Tatil Kampı:
Kamp süresi içinde Çanakkale– Gelibolu`daki şehitliklere,Altınoluk(Akçay), Edremit, Ayvalık ve Asos`a (Behramkale) ziyaret düzenleniyor. Her akşam çeşitli etkinliklerin de düzenlendiği kampta, tatilcilerin eğlenmeleri için her türlü ayrıntı düşünülüyor. Gündüzleri gezi, yüzme ve eğlenceli spor aktiviteleri yapılırken, akşamları da ateş başında eğlenceler, amfi tiyatroda animasyon gösterileri tatile renk katıyor. Yemek ve kalacak yer hizmetinin de ücretsiz olarak temin edildiği kamp, her yıl yaz ayları boyunca ziyaretçilerini ağırlıyor.

Akçakoca Tatil Kampı:

Akçakoca tatil kampında yok yok... Futbol ve basketbol sahalarından, havuzuna, denizine, eğlenceli spor aktivitelerinden, amfi tiyatroda animasyon gösterileri ve kamp ateşine kadar pek çok etkinliğin düzenlendiği Akçakoca tesisleri pek çok gezi ve eğlence dolu aktivitelerle unutulmaz bir tatil fırsatı sunuyor.

Belediyemizin Akçakoca Eğitim ve Dinlenme Tesisleri, açık büfe kahvaltısı, öğle ve akşam yemeğiyle “her şey dahil ücretsiz” hizmet veriyor.

Kesikköprü Tatil Kampı:

Bala Kesikköprü Baraj Gölü'nün kıyısında bulunan ve her türlü aktivitenin yer aldığı yaz kampında başarılı öğrenciler, 1 hafta boyunca unutamayacakları bir tatil yaşıyor. Kesikköprü Baraj Gölü'ne 100 metre mesafede yer alan ve toplam 62 dönümlük alan üzerinde kurulu olan kamp, göl manzarasının güzelliğiyle göz dolduruyor.

2015 yılından itibaren faaliyette olan, 300 kişilik kampta, içinde tv, klima, banyo, tuvalet, 2 oda 1 salon gibi her türlü konfora sahip 92 bungalov ev yer alıyor ve konuklara, sinema salonu, langırt, masa tenisi, bilardo, bilgisayar odası, kafeterya, mescit gibi imkânlar sunuluyor. Özellikle çocuklar için düzenlenen çok sayıda etkinlikle öne çıkan kampta, deneyimli eğitmenler gözetiminde çocuklar güne sabah sporuyla başlıyor.

Yaz_Tatili_ocuklar_350x165px_copy.JPG

- Öğrenci Kamp Başvuru Formu   

Yaz_Tatili_Yaslilar_350x165px_copy.jpg

- Yaşlılar Kamp Başvuru Formu

Yaz-Tatili_engelliler_350x165px_copy.jpg