• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriÇubuk

 TUNCAY_ACEHAN.JPG

Çubuk Belediye Başkanı Tuncay ACEHAN

AK Parti

1958 yılında Çubuk’ta doğdu. 1982 yılında Hacettepe Tıp Fakültesi’ni bitirdi. 1983 Şubatında Datça Sağlık Ocağı Tabibi olarak ilk resmi görevine başladı. Askerliğini 216. dönem Tabip Asteğmen olarak Ankara Sıhhiye Orduevi’nde yaptı. 1991-1999 yılları arasında Yenimahalle Sağlık Ocağı Tabibi, 1999-2005 yılları arasında Çubuk Devlet Hastanesi Acil Tabibi olarak çalıştı. 14 Ocak 2008 tarihinde AK Parti Çubuk İlçe Başkanı olarak atandı.26 Ekim 2008 AK Parti Çubuk İlçe üçüncü Kongresinde ve 15 Ocak 2012 AK Parti Çubuk İlçe dördüncü Kongresinde AK Parti Çubuk İlçe Başkanı olarak seçilmiştir. 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinde Çubuk Belediye Başkanlığı’na seçilmiştir. Evli ve dört çocuk babası.

 MUSTAFA_DEMIRCI.JPG

Çubuk Meclis Üyesi Mustafa DEMİR

AK Parti

1980 yılında Ankara’da doğdu. Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans bölümünü bitirdi. Aktif siyasete 2002 yılında AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Yönetim Kurulu üyesi olarak başladı. AK Parti Gençlik kolları MYK Üyeliği, Sosyal İşler Başkanlığı, Teşkilat Başkanlığı, Yerel Yönetimler Başkanlığı, Siyasi ve Hukuk İşler Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2009 yılında Çubuk Belediye Meclis Üyesi olarak seçildi. 30 Mart 2014 yılında Çubuk’tan ikinci kez belediye meclis üyesi olarak seçilmiştir. Evli ve Üç çocuk babasıdır.

 

HARUN_OLMUS.JPG

Çubuk Meclis Üyesi Harun OLMUŞ

AK Parti

1974 yılında Ankara Çubuk’ta doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Çubuk’ta tamamladı. 1997 yılında Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veterinerlik Fakültesini Yüksek Lisansla bitirdi. Askerliğini yedek subay olarak tamamladı.1999 yılından itibaren serbest Veteriner Hekim olarak çalışmaktadır. Ankara Veteriner Hekimler Odası ve Muhafazakar Düşünce Derneği kurucusudur. 2009 yılında Çubuk Belediye Meclis Üyesi seçildi. 30 Mart 2014 yılında da ikinci kez Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babası.

ALAATTIN_BEZCI.JPG

Çubuk Meclis Üyesi Alaattin BEZCİ  

AK Parti

1958 yılında Çubuk’ta doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Çubuk’ta bitirdi. 1980 yılında A.Ü. Fen Fakültesi’ni bitirdi. Biyoloji öğretmeni ve Biyolog olarak görev yaptı. 2007 yılında emekli oldu. 30 Mart 2014 seçimlerinde Çubuk Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babası.

nuri_fidan.jpg

Çubuk Meclis Üyesi Nuri FİDAN

 AK Parti

 

 NURDAN_COBAN.JPG

Çubuk Meclis Üyesi Nurdan ÇOBAN

AK Parti 

1988 yılında Ankara Çubuk‘ta doğdu. Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İktisadı ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Lisans mezunu. Ayrıca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Hizmetler Önlisans mezunu. 2 yıldır Ahi Evran Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde İngilizce Öğretmenliği yapmakta. Öğrenciliği sırasında AK Gençlik Üniversite Birimi Okul Temsilciliği yaptı. Mezuniyetinden sonra Çubuk AK Parti Kadın Kolları’nda görevine devam etmekte. 30 Mart 2014 seçimlerinde Çubuk Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir.