Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

Her Apartman Bir Çocuk Okutuyor

06 Eylül 2019 Cuma 15:50

HER APARTMAN BİR ÇOCUK OKUTUYOR

 SİZDE BİR ÖĞRENCİNİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAK İSTER MİSİNİZ?

 ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ SEÇİM VAATLERİNDEN BİRİNİ DAHA HAYATA GEÇİRİYOR…

 BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BURS ALANLARLA BURS VERENLERİ BİRARAYA GETİRİYOR

 HER APARTMANDAN BİR ÖĞRENCİYE BURS VERİLMESİ YÖNÜNDE BAŞLATILAN KAMPANYAYA SİZLERİ DE BEKLİYORUZ.   

APARTMAN SAKİNLERİ OLARAK SİZLERDE GENÇLERİMİZİN EĞİTİMİNİ  ÜSTLENEREK GELECEĞE  HAZIRLANMASINA KATKIDA BULUNABİLİRSİNİZ. 

         Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, seçim vaatleri arasında yer alan, “ihtiyaç sahibi öğrencilerle burs vermek isteyenleri bir araya getirme” sözü hayata geçiriliyor.  

         Her apartmandan ihtiyaç sahibi bir öğrenciye burs verilmesi yönünde başlatılan kampanya için Başkentlilere çağrıda bulunan Başkan Yavaş, “Ülkemizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün,  ‘Hayatta en hakiki mürşit ilimdir. Cumhuriyet; fikren, ilmen, fennen, bedenen kuvvetli ve yüksek karakterli koruyucular ister’sözlerinin ışığında geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizin iyi eğitim alması, toplum olarak geleceğe daha umutla bakmamızı sağlayacaktır.  

         Maddi imkansızlıklar çeken pırıl pırıl gençlerin eğitimlerine katkı sağlayarak , ülkemizi bilim, sanat ve sporda çağdaş ülkelerin en başına taşımaları için siz değerli hemşehrilerimizin ortaklaşa vereceği bursun önemi çok büyüktür” ifadelerini kullandı.  

HER APARTMANDAN BİR ÖĞRENCİYE BURS    

Başkentteki apartman sakinlerine sizlerde gençlerimizin eğitimini üstlenerek, geleceğe hazırlanmasına katkıda bulunabilirsiniz diyerek seslenen Başkan Yavaş, Aydınlık nesillerin yetişmesinde maddi ve manevi desteğini esirgemeyen  siz değerli burs sahiplerine şimdiden teşekkür ederim. ”