Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

ANKARA BÜYÜKŞEHİRDEN ÜCRETSİZ KPSS GENEL TEKRAR KURSU

Ankara Büyükşehir Belediyesi ile Benim Hocam Yayıncılık iş birliğiyle KPSS’ye girecek adaylar için ücretsiz ‘KPSS Genel Tekrar Kampı’ düzenlenecek.

30 Mayıs 2023 Salı 10:50
ANKARA BÜYÜKŞEHİRDEN ÜCRETSİZ KPSS GENEL TEKRAR KURSU

 10-15 ve 16-25 Haziran 2023 tarihlerinde düzenlenecek kampa katılmak isteyenler  https://forms.ankara.bel.tr/kpsskampi linki üzerinden başvuru yapabilecek.

 

Ankara Büyükşehir Belediyesi eğitimde fırsat eşitliğini önceleyen çalışmalara imza atmaya devam ediyor.

Benim Hocam Yayıncılık iş birliğiyle geçtiğimiz haftalarda üniversite sınavına girecek öğrencilere yönelik ‘YKS Genel Tekrar Kampı’ düzenleyen Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, şimdi de Kamu Personeli Seçme Sınavı’na (KPSS) girecek adaylar için harekete geçti. 

 AFET BÖLGESİNDEN GELEN ADAYLARA ÖNCELİK VERİLECEK

‘KPSS Genel Tekrar Kampı’na Atatürk Kapalı Spor Salonu ve Sergi Sarayı ev sahipliği yapacak. Kamp; 10-15 Haziran 2023 tarihlerinde Genel Kültür-Genel Yetenek, 16-21 Haziran 2023 tarihlerinde ise Eğitim Bilimleri sınavlarına yönelik düzenlenecek.

Afet bölgesinden gelen adaylara öncelik verilecek olan kampa, şehir dışından gelecek olan 500 depremzede öğrenciye de konaklama imkânı sunulacak.

Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kampa katılmak isteyen adaylar https://formsankara.bel.tr/kpsskampi linki üzerinden başvuru yapabilecek.