• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriPolatlı

MRSEL_YILDIZKAYA.JPG

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel YILDIZKAYA 

MHP

1968 yılında Beypazarı’nda doğdu. Ortaokulu Polatlı İmam Hatip Lisesi orta kısmında, Liseyi Polatlı Endüstri Meslek Lisesi’nde okudu. Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih bölümünden 1989 yılında mezun oldu. Polatlı Belediyesi’nde Basın ve Halkla Ilişkiler Müdürlüğü görevini 1995-96 yılları arasında yürüttü. Polatlı Belediyesi’nden ayrılarak 1996 yılında Şabanözü Ilköğretim Okulu’nda öğretmenliğe başladı. Polatlı’da Sağlık Meslek, Anadolu ve Ticaret Meslek liselerinde tarih öğretmenliği yaptı. Polatlı Ülkü Ocakları ve Türk Eğitim Sendikası Polatlı Şubesi’nin kurucu başkanlığı yaptı. MHP Polatlı ilçe Başkanlığı görevini 2 dönem yürüttü. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde Polatlı Belediye Başkanlığı’na seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babası.

GAZI_KARAOGLU.JPG

Polatlı Meclis Üyesi Gazi KARAOĞLU

AK Parti

1974 yılında Polatlı’da doğdu. Hukuk Fakültesi mezunu. Askerlik görevinden sonra 2001 yılından itibaren Polatlı’da serbest avukatlık yapmakta. AK Parti Polatlı Kurucu Üyesidir. İki dönem Polatlı İlçe Teşkilatı’nda Siyasi ve Hukuki İşler Başkan Yardımcılığı görevini yaptı. 2009 yılında Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçildi. 30 Mart 2014 seçimlerinde Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babası.

ILYAS_KARA.JPG

Polatlı Meclis Üyesi İlyas KARA

AK Parti

1964 yılında Polatlı’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Polatlı’da tamamladı. Refah Partisi ve Fazilet Partisi’nde aktif görevler aldı. 2004-2009 yılları arası İl Genel Meclis Üyeliği, 2011-2013 yılları arası İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve delegesi olarak görev yaptı. SSK’dan emekli. 30 Mart 2014 seçimlerinde Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babası.

MAHIR_OZEL.JPG

Polatlı Meclis Üyesi Mahir ÖZEL

MHP

1953 yılında Polatlı’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Polatlı’da tamamladı. 28 yıl kamuda çalıştı. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev aldı. 30 Mart 2014 seçimlerinde Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babası.

MITHAT_ATAK.JPG

Polatlı Meclis Üyesi Mithat ATAK

MHP

1960 yılında Polatlı’da doğdu. Hasanoğlan Atatürk Öğretmen Lisesi’ni bitirdi. Gazi Üniversitesi Eczacılık Fakültesi’ni bitirdi. 1985 yılından itibaren kendi eczanesinde hizmet vermekte. 30 Mart 2014 seçimlerinde Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir.

MUSTAFA_HAKBILIR.JPG

Polatlı Meclis Üyesi Mustafa HAKBİLİR

 AK Parti 

1962 yılında Haymana’da doğdu. İlkokulu Haymana’da, orta ve liseyi de Polatlı’da tamamladı. Milli Gençlik Vakfı Polatlı Şubesi Kurucu üÜyesi, Refah Partisi Yönetim Kurulu, Fazilet Partisi Yönetim Kurulu, AK Parti Polatlı Yönetim Kurulu Teşkilat Başkanlığı ve Siyasi İşler görevlerinde bulundu. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinde ikinci kez Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babası.

TURAN_ALPER.JPG

Polatlı Meclis Üyesi Turan Alper IRAK

AK Parti

1983 yılında Polatlı’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Polatlı’da tamamladı. 2006 yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi Harita Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. Aile şirketinde Şirket Müdürü olarak görev yapmakta. 30 Mart 2014 seçimlerinde Polatlı Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.