• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriBeypazarı

tuncer_kpln.JPG

 

Beypazarı Belediye Başkanı  Tuncer KAPLAN

AK Parti

1968 yılında Beypazarı Tacettin Köyü’nde doğdu. İlk, orta ve lise öğretimlerini Beypazarı’nda tamamlayan Kaplan Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nden onur öğrencisi olarak mezun oldu. Özel bir Şirkette 10 yıl süre ile genel koordinatörlük yaptı. Kaplan 1993 yılında siyasete atıldı. Refah Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı, İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 1998 yılında Fazilet Partisi İlçe Teşkilatında kurucu olarak bulundu ve Teşkilatının Başkanlık görevini üstlendi. AK Parti Ankara İl Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği ve Belediye Meclis Üyeliği görevlerini yürüttükten sonra 2006 yılında İlçe Başkanlığı’na getirilmiştir. 30 Mart 2014 yerel seçimlerde AK Parti Beypazarı Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babası.

 

 ahmet.JPG

Beypazarı Meclis Üyesi Ahmet ÖZTÜRK 

AK Parti

1972 yılında Beypazarı’da doğdu. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görevler aldı. AK Parti’nin kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde görev üstlendi. 2005 - 2011 yılları arasında Keçiören İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulundu ve değişik kademelerde başkan yardımcılığı görevi yapmıştır. Ticaretle uğraşmakta. 2014 yılı Mahalli Seçimlerinde Beypazarı Belediye Meclisi Üyeliği’ne seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babası.

ibrahim_demir.JPG

Beypazarı Meclis Üyesi İbrahim DEMİR 

AK Parti

1953 yılında Beypazarı’nda doğdu. İlk, orta ve liseyi Beypazarı’nda bitirdi. Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Ekonomi Maliye Bölümü mezunu. Anadolu Üniversitesi Mahalli İdare Yönetimi ile Halkla İlişkiler Bölümlerinden mezun oldu. Serbest mali müşavirlik ruhsatına sahiptir. 1977–1984 yıllarında Ziraat Bankası’nda müfettiş olarak görev yaptı. 1984–1999 yılları arasında üç dönem Beypazarı Belediye Başkanlığı’na seçildi. 1999-2000 yıllarında Ankara Büyükşehir Belediyesi Hesap İşleri Dairesi Başkan Yardımcısı olarak görev aldı. Atilla İnan ile birlikte Kabahatlar Kanunu adlı eseri yazdı.Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve derneklerde değişik kademelerde görevlerde bulundu. 30 Mart 2014 tarihinde Beypazarı Belediye Meclis Üyeliği’ne seçilmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Turizm Komisyon Başkan ve Tarım ve Hayvancılık Komisyonu Başkan Vekili oldu. Evli ve üç çocuk babası.

iskender_baser.jpg

Beypazarı Meclis Üyesi İskender BAŞER

MHP

1966 yılında Beypazarı’da doğudu. İlk, orta ve lise tahsilini Beypazarı’nda tamamladı. İşletme Fakültesi’ni 3. sınıftan terketti. 1984-1994 yılları arasında serbest muhasebecilik yaptı. 1980 sonrası MHP ilçe teşkilatı kurucu yönetim kurulu üyesi, Beypazarı ilçe ülkü ocağı yöneticiliği, MHP Beypazarı İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Sekreterliği görevlerinde bulundu. 1993 yılından itibaren Beypazarı’nda siyaset yapmaktadır. 30 Mart 2014 seçimlerinde Beypazarı Belediye Meclis Üyesi olarak seçilmiştir.