Metrica
T.C. Ankara Büyükşehir Belediyesi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VALORANT E-SPOR TURNUNASINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, 9 Aralık tarihinde başlayacak olan ödüllü Valorant Turnuvasına ev sahipliği yapacak. Final aşamasına kadar online olarak gerçekleştirilecek e-spor turnuvasına katılmak isteyenler, 7 Aralık tarihine kadar, https://espor.ankara.bel.tr/ adresinden başvurularını yapabilecek.

06 Aralık 2023 Çarşamba 09:58
ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ VALORANT E-SPOR TURNUNASINA EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Ankara Büyükşehir Belediyesi, tüm dünyada ve Türkiye’de popüler olan e-spor turnuvalarına ev sahipliği yapmayı sürdürüyor.

 BAŞKENTTE TURNUVA HEYECANI BAŞLIYOR

Bilgi İşlem Daire Başkanlığı koordinasyonunda ödüllü Valorant Turnuvası için geri sayım başladı. 9 Aralık tarihinde başlayacak olan turnuvaya kayıt yaptırmak isteyenler ise 7 Aralık tarihine kadar kayıtlarını https://espor.ankara.bel.tr/ adresinden yapabilecek. Valorant Turnuvası, final aşamasına kadar online yapılacak ve 23 Aralık 2023 Cumartesi günü final aşaması offline olacaktır.

Final aşamasına kadar online olarak gerçekleştirilecek olan turnuvaya katılmak isteyen oyuncular, bilgisayar ve ekipmanların kullanılmasında fırsat eşitliği yaratma amacıyla kurulan E-Spor Merkezleri’nden online olarak randevu alarak, merkezlerden de turnuvaya katılım sağlayabilecek.