Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriKazan

lokman_erturk.jpg

Kazan Belediye Başkanı Lokman ERTÜRK

AK Partİ

1970 Kazan Örencik Köyü`nde doğdu. İlkokulu Örencik Köyü`nde, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Preston Üniversitesi İşletme Bölümden mezun oldu.

Kazan FM ve Soğuksu FM Radyoları`nın kurucularından, Kazan Örencik Köyü Kalkınma ve Dayanışma Derneği, Ankaralılar ve Ankara`ya Hizmet Edenler Dernekleri`nin (AHİD) kurucu ve yönetim kurulu üyesi. Fazilet Partisi Kurucu İlçe Başkanlığı ve Ak Parti Kurucu İlçe Başkanlığı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ.Melih Gökçek’in danışmanlığını yaptı .

Evli ve üç çocuk babası.

ahmetceylan.jpg

Kazan Belediye Meclis Üyesi Ahmet CEYLAN

AK Parti

1962 yılında Kazan Günbaşı Köyü doğumlu. 1983 yılında ticari hayatına başladı, halen aynı işi yapmakta. Evli ve üç çocuk babasıdır.

bekir_unuvar.jpg

Kazan Belediye Meclis Üyesi Hacı Bekir ÜNÜVAR

AK Parti

1953 Kayseri doğumlu Yük.Mimar-Şehir Plancısı
1980-1989 yıllarında Ankara Belediyesi ve Çankaya Belediyeleri İmar Müdürlüklerinde Mimar , Şehir Planlama Şube Müdürü,İmar Müdür Yardımcısı ve İmar Müdürü görevlerinde bulundu 1989-1992 Yıllarında A.B.Devletleri San Francisco Şehrinde Mimar olarak çalıştı aynı dönemde S.F.S. Üniversitesinde MS çalışması yaptı 1992 yılından beri kendi firmasında çalışmakta Kazan ve A.B.Belediyesi Meclis üyeliğinde ikinci dönemidir İngilizce biliyor

MEHMET_UNAL.jpg

Kazan Meclis Üyesi Mehmet ÜNAL 

MHP