festival_banner_1.png

İletişim Bilgileri
Adres Atatürk Kültür Merkezi
Yenimahalle / ANKARA
Telefon   : (0312) 507 10 00
Web http://www.ankarashoppingfest.com.tr
http://www.ankara.bel.tr
Festival Nerede?
Festival Haberleri

Başkentlilerin büyük bir heyecanla ve özlemle beklediği Büyük Ankara Festivali, Atatürk Kültür Merkezi (Eski Hipodrom) alanında kapılarını ziyaretçilere açtı. Başkentliler daha ilk günden ilgi gösterdiği festivalde ziyaretçiler huzurlu bir ortamın tadını çıkardı, birlik ve beraberlik tablosu içerisinde, aktivitelerin, gösterilerin, konserlerin ve hesaplı alışverişin keyfini yaşamaya başladı.

Büyükşehir Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği “Büyük Ankara Festivali”nin altıncısı Başkentlilerle buluştu. Festival alanı kapılarını, her zaman olduğu gibi yine AKM (eski Hipodrom) Alanı’nda ziyaretçilere açtı.

 Başkentlilere hesaplı alışveriş imkanı veren 2. Shopping Fest’in 14 Haziran’daki açılışının ardından, yaz aylarını şenlendiren, kültür ve sanatsal etkinliklerin buluşma adresi olan geleneksel Büyük Ankara Festivali de hızlı bir başlangıç yaptı. Ankara’yı 22 gün boyunca kültür ve sanatın da başkenti yapacak olan “6. Büyük Ankara Festivali” ile Başkent’te hesaplı alışveriş, çeşitli aktiviteler, muhteşem eğlenceler ve konserlerle gecenin geç saatlerine kadar huzur içinde geçirilecek muhteşem yaz günleri de başlamış oldu.

konser_1.png

otobus_1.png

galeri_1.png

cekilis_1.png

shopping.png

face_1.png        twit_1.png