Metrica

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

Alaaddin Keykubat Sok. No:4 B Blok Kat:3
Pursaklar /ANKARA

Telefon

 :

(0312)  527 62 92
(0312)  527 62 93

pursaklar.jpgPursaklar Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 9 Mart 2009 Yılında açılmıştır. Pursaklar İlçesinde, protokol yolu üzerinde yer almaktadır.

Pursaklar Hanımlar Lokali: Dayanışma, paylaşım, arkadaşlık, sağlıklı yaşam, kültürel ve sosyal faaliyetlere kadının imzasını atan, öğreten, eğlendiren, stres attıran, iyiye ve güzele yönlendiren Ankara’daki aile ortamını yansıtan kadınların ortak buluşma noktasıdır. 

Step Aerobik, Kondisyon ve Pilates seanslarımız, sağlıklı ve formda kalmak, stres atmak için her gün, her saat başı hocalarımız eşliğinde yapılmaktadır. Masa Tenisi, Bilardo, Air Hockey gibi masa oyunlarımızla fiziksel ve zihinsel aktivitelere destek sağlanmaktadır. Her yıl düzenlenen turnuvalara lokalimiz üyeleri katılarak sportif ve eğlenceli bir gün geçirmenin keyfini yaşamaktadırlar.

Geleneklere bağlılık duygusu ile başlayıp, dengeli vücut kullanma becerisi, ritm duygusu ve bilgisini geliştirecek Halk Oyunları çalışmaları ile hanımların eğlenceli vakit geçirmesi sağlanmaktadır. Hayatın her alanında teknolojiyi yakından takip edebilmek için Bilgisayar, kendinizi geliştirmek için İngilizce, etkili konuşma için Diksiyon, müziği ruhunuzda hissedebilmeniz için Türk Halk Müziği Korosu ve çocuklarımız için okul öncesi eğlenceli yabancı dil eğitimi…

Pursaklar Hanımlar Lokali, üyelerinin ruh ve beden sağlığına verdiği öneme binaen, Beslenme, Kişisel Gelişim, Kadın Sağlığı, Aile İçi İletişim, Özgüven Kazanma Yolları gibi panel, söyleşi ve eğitim seminerleriyle de hizmet vermekte ve üyelerini bilinçlendirmektedir. Deneyimli öğretmenlerimiz, çeşitli faaliyetlerle, 3-6 yaş arası miniklerimizin zihinsel eğitimine katkıda bulunmaktadırlar. Özel gün kutlamaları, kahvaltı keyfi, canlı müzik eşliğinde eğlencelerimiz ve zeka oyunları eşliğinde vakit geçirebilecekleri kabul günü salonumuz her zaman hanımların hizmetindedir. Ankara ili ve çeşitli il ve ilçelerimize yapılan gezilerimizle üyelerimiz her bölgeyi tanımanın ve öğrenmenin tadını çıkarmaktadırlar.

Faaliyet Alanlarınız:
Step Aerobik – Kondisyon – Pilates - Masa Tenisi – Bilardo – Air Hockey, Türk Halk Müziği, Halk Oyunları, Bilgisayar ( İnternet Bağlantılı), İngilizce, Çocuk İngilizcesi, Aylık NLP Semineri, Kabul Günü Salonu, Sinema Salonu, Satranç – Abolone, Seminerler, Geziler, Toplantılar – Eğlenceler, Sauna