Metrica

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

YUNUS EMRE MAH. AYAŞ YOLU CAD. HARİKALAR DİYARI PARKI İÇİ 7. KAPI SİNCAN/ANKARA

Telefon

 :

(0312)  273 33 22
(0312)  272 65 01

harikalar.jpgHarikalar Diyarı Hanımlar Lokali, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 24 mayıs 2004 Yılında açılmıştır. Sincan ilçesi Fatih mahallesinde Harikalar Diyarı parkı içinde yer almaktadır.

Harikalar Diyarı Hanımlar Lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir. Güler yüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi sıcaklığı ile hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirip yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Harikalar Diyarı Hanımlar

Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.

Lokalimizde Aerobic, Plates, Fitness, Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey, Halk oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Diksiyon, İlk yardım, Türk Halk Müziği dersleri, NLP(kişisel gelişim, hafıza teknikleri, hızlı okuma), gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimiz, başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedirler. Aynı zamanda lokalimize üye olan hanımlar havuzdan yararlanabilmektedirler.

Harikalar Diyarı Hanımlar Lokalinde 300 kişi kapasiteli seminer salonuna gelen üyelerimize çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak; Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Bebek bakımı, Ruh ve Beden sağlığı… gibi seminerlerle üyelerimiz bilinçlendirilmektedir.

Harikalar Diyarı Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocuklarına, el becerisi
kazandırma ve onlara hoş vakit geçirme amaçlı oyun odamız mevcuttur.

Lokalimizde hizmet veren Sağlık odamızda, üyelerimizin kilo kontrolleri ve tansiyon takipleri yapılmaktadır.
Lokalimizde bulunan kabul günü salonunda parkımızın doğal ve eşsiz güzelliği ile çayınızı yudumlarken kabul günlerinizi yapabilir, eğlence programlarımıza katılabilirsiniz.

Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, piknikler düzenlenmektedir.

Amacımız sporda bilinçli, sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.
Sloganımız: Kadınları ağlayan toplumun çocukları gülemez.