Metrica
Faaliyetler

Sağlığınızı korumak ve zinde kalmak için; step/ aerobik ve kondisyon salonları…
Salon sporlarının gözde oyunları; bilardo, masa tenisi, air hokey, masa futbolu, satranç, abalone,…
Ayrıca; okuma araştırma yapabileceğiniz kütüphane…
Arkadaşlarınızla buluşacağınız, sohbet edeceğiniz kabul günü salonu.
Sağlık alanında pratik bilgi edinebileceğiniz ve acil durumlarda müdahale imkânına sahip sağlık odası.
Panel, Seminer, Söyleşi imkânı bulabileceğiniz rahat ve ferah salonlar…
Sorunlarınızın çözümünde nitelikli ve uzman personel eşliğinde rehberlik ve danışmanlık hizmetleri…
Spor aktiviteleri seanslarından sonra yaralanabileceğiniz sauna imkanı…
Çankaya ve Şafaktepe Hanımlar Lokalinde bu aktivitelere ek olarak modern birer yüzme havuzu…
Özel günleri anma toplantıları, konferans, tiyatro, konser, gezi, müsabaka, turnuvalar gibi her türlü sosyal ve sportif etkinlikler de, lokallerimizin çalışmaları arasında yer almaktadır.

Masa Tenisi

Hanım lokallerimizde, bedensel kontrol sağlayarak yapabileceğiniz bilinçli bir salon sporu olan masa tenisi ile hoşça vakit geçirecek ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralayacaksınız.

Air Hokey

Toplumumuzda pek yaygın olmayan air hokey oynamayı öğrenmek ve eğlenceli vakit geçirmek istiyorsanız, lokallerimize gelerek bu arzunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bilardo

Eğlenceli salon sporlarından birisi olan bilardo, bedensel ve ruhsal yoğunluğunuzu sonuca yansıtabileceğiniz bir spor dalı. Beden ve ruh yoğunlunuzu beceriye dönüştürebilirsiniz.

Satranç-Abolone

Sadece fiziksel değil zihinsel olarak da idmanlı olmak isteyenler için profesyonel bir uğraş. İki kişilik iyi bir beyini jimnastiği. “Düşünmek, zihinsel bir antremandır” diyenler! Gelin birlikte antrenman yapalım.

Step-Aerobik-Kondisyon

Hırslı ve kararlı bir egzersiz programı ile esnekliğini kaybetmeden çok farklı dallarda vücudunuzu sınama ve zinde tutma şansı elde edebilirsiniz. “Zoru başarmayı severim” diyenlerdenseniz, bu uğraş tam size göre...Spor yaparak formda kalmak ve özellikle kalp sağlınızı korumak istiyorsanız, kondüsyon, step ve aerobik bu arzunuzu gerçekleştirebileceğiniz en uygun spor dalları.

Yüzme

Denizden oldukça uzak olan ve spor yapma imkanı taşıyan bir göle de sahip olmayan Ankara’mızda yüzmeyi öğrenmek ve serinlemek isteyen bayanlarımız, hanım lokallerimizde, hijyenik ortamda bu imkana kavuşuyor.

Halk Oyunları

Türk kültürünün başat unsurlarından olan türkülerimize ve ezgilerimize gönül veren hanımlar için türkü tadında yaşama fırsatı. Bir toplumun kültürel temel taşlarından biri olan halk oyunlarını öğrenebileceğiniz en mükemmel ortam. Bölge böle hikayeler, farklı ritimler, renkli dansları ile güzel bir ekip. Horon tepin, halay çekin, bar oynayın. Hem öğrenecek hem de eğleneceksiniz.

Sağlık

Anneler ve anne adayları! Sağlıklı bir yuvanın yolu, hanımların sağlık konusunda bilgi ve birikiminden geçer. Tansiyon ölçümünden kolay tedavi yöntemlerine kadar bir çok konuda bilgi ve birikiminizi artırabileceğiniz en uygun çatı, hanım lokallerimiz.

Resim

Resim yapmaya ilgi duyuyorsanız, el becerileriniz geliştirmek istiyorsanız, lokallerimiz size bu imkânı sunuyor.

El Sanatları

El becerisi, bilgi, kabiliyet ve tecrübeden kaynaklanır. Eğer siz de kabiliyetinize güveniyorsanız, lokallerimiz el becerilerinizi geliştirebileceğiniz en ideal yer.

Takı Tasarım

Gündelik kullanılan eşyalar arasında en fazla yer alan takılarla ilgili olarak bilginizi artırmak, zevkinize göre takı tasarlamak ve el becerileri kazanmak için lokallerimiz hizmetinizde.

Bilgisayar (İnternet Bağlantılı)

Lokallerimiz sizlere, bilgisayarla ilgili gerek günlük işlerde ve gerekse eğitiminize katkıda bulunacak düzeyde bilmeniz gereken konuların eğitimini alabilme imkanı sunuyor. Çağa ayak uydurma konusunda her zaman önde giden hanımlarımıza bilgisayar ve internet ile tanışmaları, diledikleri gibi bilgilenmeleri için destek, yine hanım lokallerinde...

Diksiyon

Sağlıklı bir iletişim, dili doğru ve etkili kullanmaktan geçer. Hanım lokallerimizdeki diksiyon kurslarımız, güzel Türkçe’mizi doğru konuşmamıza yardımcı oluyor. Her meslek grubundan hanımlar! Diksiyon kurslarımız sizleri bekliyor!

İngilizce

Gündelik yaşamımızda bir türlü vakit ayıramadığımız yabancı dil eğitimi, hanım lokallerimizde artık çok kolay. İşlerinizden kopmadan neşeli ve eğlenceli bir ortamda, sıkılmadan ve zorlanmadan tecrübeli öğreticilerden kısa sürede yabancı dil öğreneceksiniz.

Çocuk Oyun Salonu

Farklı kültürlerle iç içe yaşayan 3-6 yaş grubu çocuklarımız, oyun salonlarında birlikte öğrenip birlikte eğlenecekler; hoşça vakit geçirecekler.

Kütüphane

Hanım lokallerindeki kütüphaneler, zengin kitap çeşitleriyle, okuma-araştırma yapmak ve bilgi edinmek isteyen hanımları bekliyor.

Çok Amaçlı Salon (Konferans ve Sinema Salonu)

Rahat ve ferah bir mekan olarak tasarlanan salonlarımızda konferans, seminer, söyleşi ve panel gibi sosyal aktiviteler düzenlenmekte, filmler izlenmektedir.

Kabul Günü Salonu

Genç-yaşlı tüm bayanlarını bir araya gelebileceği, buluşup sohbet edebileceği, gün yapabilecekleri nezih bir ortam. Randevu ile faaliyet gösterecek olan kabul günü salonlarında geçireceğiniz huzurlu saatler sizleri bekliyor.

Güzellik Salonu ve Kuaför

Güzellik salonlarımızda cilt bakımı, zayıflama, manikür, pedikür yaptırabileceğiniz gibi kuaför salonumuzda saç bakımınızı da yaptırabilirsiniz.

Sauna

Bin yıllık kültürün çağdaş yapısı saunalarımız hanım lokallerimizde canlandırarak, hem sağlığınıza katkıda bulunuyor hem de bedensel kontrolünüzü sağlamanıza destek veriyor

Diğer Faaliyetler

Danışmanlık Hizmetleri
Geziler(Kapadokya vb.)
Turnuvalar(H.Lokalleri Arasında Bilardo,masa tenisi vb)
Eğlence Programları(Hanım Lokalleri arasında kaynaşma amaçlı)
Eğitim Seminerleri(Uyuşturucu,Kapkaç,Sigara,Alkol vb.konularda)
Türk Sanat Müziği
Türk Halk Müziği