Metrica

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

BAHÇELİEVLER MAH. 6. CAD. NO: 42/2  ÇANKAYA/ ANKARA

Telefon

 :

(0312)  223 93 96 
(0312)  223 94 34

bahceli.jpgBahçelievler Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Temmuz 2003 Yılında hizmete açılmıştır.Çankaya İlçesi, Bahçelievler 3. Ve 6. Cad.ortak noktası olan Pazar yerinin üst katında yer almaktadır..

Bahçelievler Hanımlar Lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir. Güleryüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel ,her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Bahçelievler Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.

Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness, Plates, Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey, Halk oyunları,Squash gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Takı tasarımı, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği,Stranç,Sağlıklı beslenme gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir. Hanımların vücutlarındaki toksinlerini atarak form tutmalarına yardımcı olacak sauna odaları üyelerimizin hizmetine sunulmaktadır.
Bahçelievler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize ruh ve beden sağlığına özel bir önemle çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak ( Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Bebek bakımı …) gibi seminerlerle üyelerimizi bilinçlendirmektedir.

Bahçelievler Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur. Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir. Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.

Amacımız sporda bilinçli , sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.

Faaliyet Alanlarımız: Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness, Plates,Masa tenisi, Bilardo, Air Hockey, Halk oyunları,Squash gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Diksiyon, Takı tasarımı, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği,Stranç kurslarımız verilmektedir.