• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriSincan

MURAT_ERCAN.jpg 

Sincan Belediye Başkanı Murat ERCAN

AK Parti

 

ABDULHAKIM_CICEKLI.JPG

Sincan Meclis Üyesi Abdulhakim ÇİÇEKLİ

AK Parti

1970 doğumlu. Lise mezunu. Bugsaş Genel Müdür Yardımcılığı görevinde bulundu. Belka A.Ş.’de Genel Koordinatör. Çeşitli derneklerde yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır. 2010-2011-2014 yıllarında Ankara İl SKM Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 30 Mart 2014 seçimlerinde Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babası.

BEKIR_YILDIZ.JPG

Sincan Meclis Üyesi Bekir YILDIZ

AK Parti

1964 yılında Gümüşhane Şiran’da doğdu. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nden mezun. 1994 -1997 yılları arasında Sincan Belediye Başkanlığı yaptı. 30 Mart 2014 seçimlerinde Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekilliği görevini yapmaktadır. Evli ve beş çocuk babası.

MUSTAFA_KURT.JPG

Sincan Meclis Üyesi Mustafa KURT

 AK Parti

1981 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. Selçuk Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği mezunu. 2002 -2012 yılları arasında Gençlik Kolları MYK, Sosyal İşler Başkanlığı ve Teşkilat Başkanlığı görevlerinde bulundu. 30 Mart 2014 seçimlerinde ikinci kez Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve bir çocuk babası.

NAIL_CIMEN.JPG

Sincan Meclis Üyesi Nail ÇİMEN

 AK Parti

1958 yılında Ankara’da doğdu.1976 Ankara Merkez İmam Hatip Lisesi’nden, 1980 yılında Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Enstitüsü’nden mezun oldu. 1980-1983 yılları arasında Diyanet İşleri Başkanlığı’nda memur olarak çalıştı. 1983-1998 yılları arasında Türkiye Diyanet Vakfı’nda üst düzey yönetici olarak görev yaptı.1998 yılında kendi şirketini kurdu. AK Parti’de kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde görev yaptı. AK Parti İl Başkan Yardımcılığı görevini üslenmiştir. 2010-2011 seçimlerinde Ankara İl SKM Başkanlığı yapmıştır. 2014 yılında da SKM Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuştur. 30 Mart 2014 seçimlerinde Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Ankara Büyükşehir Belediyesi Meclis ikinci Başkan Vekilliği görevini yürütmektedir. Evli ve iki çocuk babası.

SANIYE__ANFIYECI.JPG

Sincan Meclis Üyesi Saniye ENFİYECİ

AK Parti

1973 Çorum İskilip doğumluyum.Halka ilişkiler ve kamu yönetimi mezunuyum.Ak partinin kuruluşundan itibaren teşkilatımızın değişik kademelerinde görev aldım.2007 yılından itibaren Ak Parti Sincan ilçe teşkilatında Kadın kolları başkanlığı yapmaktayım.2014 Yılında yapılan yerel seçimlerde Sincan ve Büyükşehir meclis üyesi seçildim.Evli 2 çocuk annesiyim.

SULEYMAN_KARACAN.JPG

Sincan Belediye Meclis Üyesi Süleyman KARACAN

AK Parti

1969 yılında Adana Kozan’da doğdu. Kozan İmam Hatip Lisesi mezunu.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi, Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümlerinden mezun oldu. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Bölümü’nde Yüksek Lisansı’nı tamamladı. İki yıl devlet memurluğu yaptı. 1993 yılında avukatlık stajı bittikten sonra eşi avukat Fatma Hanım ile birlikte Sincan’da serbest avukatlığa başladı ve halen serbest avukat olarak çalışmaktadır. Refah Partisi ve Fazilet Partisi Sincan İlçe Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. AK Parti Sincan İlçe Teşkilatı kurucu üyesidir. Sincan AK Parti İlçe teşkilatında beş yıl süreyle Siyasi ve Hukuk İşlerlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı yaptı. Ayrıca AK Parti Ankara İl Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. 2009 – 2014 döneminde Sincan ve Ankara Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulundu. Çeşitli sivil toplum örgütlerinde yöneticilik ve aktif çalışmalar yaptı. SİSİAD ve Sincan Avukatlar Derneği üyesidir. 30 Mart 2014 yerel seçimlerinde ikinci kez birinci sıradan Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve üç çocuk babası. İyi derecede İngilizce ve Arapça bilmektedir.

YCELATILLA_DEMIRCI.JPG

 

Sincan Meclis Üyesi Dr. Yücel Atilla DEMİRCİ

MHP

1966 yılında Ankara Polatlı’da doğdu. Tıp Fakültesi mezunu. 30 Mart 2014 seçimlerinde Sincan Belediye Meclis Üyesi seçilmiştir. Evli ve iki çocuk babası.