Metrica

İletişim Bilgisi

Adres

 : 

ŞENYURT MAH. İSTASYON CAD. NO:3/C-D BLOK KALECİK/ANKARA

Telefon

 :

(0312)  857 00 27

kalecik.jpgKalecik Hanımlar Lokali Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından 9 Mart 2009 Yılında açılmıştır. Kalecik İlçesinde, merkez içerisinde yer almaktadır.

Kalecik Hanımlar Lokali kendine zaman ayırmayı bilen hanımların buluşma merkezidir. Güleryüzlü personelleriyle üyelerini bir misafir edasıyla ağırlamaktadır. Her bir personel her bir üyeyi evine misafir eden ev sahibi felsefesiyle hizmet sunmaktadır. Lokalin her imkanından karşılık beklemeksizin üyeleri bilgilendirerek yönlendirerek hanımlara en güzel hizmeti vermektedir. Kalecik Hanımlar Lokali 18 yaşın üzerindeki kendine değer veren bütün hanımlara kapılarını açmıştır.

Lokalimizde Step-Aerobic, Fitness, Kondisyon, Halk oyunları gibi sportif faaliyetlerin yanı sıra İngilizce, Bilgisayar, Diksiyon, Saz kursu, Sağlıklı beslenme gibi alanlarda yetiştirme kursları verilmektedir. Ve bu kursların sonunda üyelerimizin başarılarından dolayı katılım belgeleri ile ödüllendirilmektedir.

Kalecik Hanımlar Lokaline gelen üyelerimize ruh ve beden sağlığına özel bir önemle çeşitli seminerler verilmektedir. Yoğun olarak( Beslenme, Aile planlaması, Menopoz, Bebek bakımı …) gibi seminerlerle üyelerimizi bilinçlendirmektedir.

Kalecik Hanımlar Lokaline gelen üyelerimizin 3-6 yaş arası çocukları için oyun odaları mevcuttur. Lokal üyelerimizin kültürel yönden kendilerini geliştirebilmeleri için kütüphanemizdeki kaynak kitaplardan faydalanmaktadırlar.

Çalışan bayanlara mesai saatlerinin dışında çeşitli seanslar düzenlenerek ihtiyaçlarına cevap verilmektedir.

Faaliyetlerimiz sadece lokal içerisinde sınırlı kalmayıp şehir içi ve şehirler arası turlarla, pikniklerle devam etmektedir. Lokalimizde havuz olmamasına rağmen üyelerimizin havuzlardan yararlanmaları için lokal çevresinde bulunan en yakın havuzlara götürülmektedir.

Amacımız sporda bilinçli , sosyal ve kültürel açıdan gelişmiş bir toplum olmak.