• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

TELEFERİK HATTI’NDA BAKIM ÇALIŞMASI…

08 Temmuz 2019, Pazartesi

EGO RAYLI SİSTEMLER DAİRE BAŞKANLIĞI, YENİMAHALLE-ŞENTEPE TELEFERİK HATTINDA AĞIR BAKIM ÇALIŞMASI YAPACAK

-YENİMAHALLE-ŞENTEPE TELEFERİK HATTI’NIN 3. VE 4. İSTASYONU ARASINDA, 8 TEMMUZ VE 2 AĞUSTOS TARİHLERİ ARASINDA BAKIM ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLECEK

-TELEFERİK HATTI, 1. VE 3. İSTASYONLAR ARASINDA HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK

         teleferik_330.jpg Başkentli vatandaşlara alternatif ulaşım imkanı sağlayan Yenimahalle-Şentepe teleferik hattının 3. ve 4. istasyonları arası, planlanmış ağır bakım çalışması sebebiyle yaklaşık bir ay hizmet veremeyecek.

         Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü Raylı Sistemler Daire Başkanlığı, teleferik hattını kullanan vatandaşları, 8 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında yapılacak bakım çalışması nedeniyle uyardı.

TELEFERİK HATTI 1. VE 3. İSTASYONLAR ARASINDA ÇALIŞACAK

         Vatandaşların can ve mal güvenliliğinin devamlılığını sağlayarak Başkentlilere daha iyi hizmet verebilmek için bakım çalışmaları yürüten Büyükşehir Belediyesi, 8 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında Yenimahalle-Şentepe hattının 3. ve 4. istasyonları arasında ağır bakım çalışması gerçekleştirecek.

         Teleferik hattının 1. ve 3. istasyonları arasında ise hizmet vermeye devam edecek olan Büyükşehir Belediyesi, yolcuların güvenli ve konforlu bir ortamda seyahat edebilmeleri için bakım süresince ulaşımı EGO'nun ring otobüs seferleriyle sağlayacak.