• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

ŞEFFAF YÖNETİM UYGULAMALARI YAYGINLAŞIYOR

29 May 2019, Çarşamba

ANFA VE BELPLAS’TAN SONRA EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DE ÇIKTIĞI HİZMET VE MAL ALIM İHALELERİNİ CANLI OLARAK YAYINLAMAYA BAŞLADI

-EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ YEMEKHANESİ İÇİN GERÇEKLEŞTİRİLEN “YAŞ SEBZE VE MEYVE ALIM İHALESİ” BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN CANLI YAYINLANDI

        seffaf_330.jpg  Ankara Büyükşehir Belediyesi’nde şeffaf yönetim uygulamaları her geçen gün artıyor.

         Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve başlamasıyla birlikte Büyükşehir Belediyesi’nin mal ve hizmet alımları sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanmaya başladı.

ŞEFFAF BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI YAYGINLAŞIYOR

          Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın talimatıyla ilk olarak ANFA Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen yeşil alan bakım ve onarım teklif alımıyla başlayan canlı yayın uygulaması, Büyükşehir BelPlas Şirketi’nin haşerelerle mücadele için ilaç alım teklifleri ile devam etti.

          Son olarak EGO Genel Müdürlüğü’nün EGO Yemekhanesi için çıktığı “Yaş Sebze ve Meyve Alım İhalesi” de Büyükşehir Sosyal Medya hesaplarından canlı olarak yayınlandı.

KAMUOYUNA AÇIK İHALE         

           EGO Genel Müdürlüğü Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından önceden duyurulan ihale, kameraların karşısında kamuoyuna ve firmalara açık olarak gerçekleştirildi.

          EGO Yemekhanesinde kullanılmak üzere toplam 46 kalemden oluşan yaş sebze ve meyve alımının gerçekleştirildiği ihalenin yaklaşık maliyeti 1 Milyon 64 bin 590 TL olurken, ihalede 5 firma teklif sundu. İhale Komisyonunun yapacağı değerlendirme sonunda en uygun teklifi veren firma, EKAP üzerinden açıklanacak.