• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

OSMANLISPOR'DAN ANKARAGÜCÜ'NE DESTEK

07 Eylül 2017, Perşembe

BAŞKAN GÖKÇEK:

“OSMANLISPOR, ANKARAGÜCÜ'NÜN ŞAMPİYON OLMASI İÇİN 4 FUTBOLCUSUNU, HERHANGİ BİR BEDEL TALEP ETMEDEN, ANKARAGÜCÜ'NE KİRALIK OLARAK VERDİ”

“BU FUTBOLCULAR; MEHMET UMUT NAYİR, LUKAS SZUKALA, TONİA TİSDELL, KALECİ İSE; SANTİAGO MELE… BU 4 FUTBOLCUNUN TOPLAM PİYASA DEĞERLERİ; 10 MİLYON 350 BİN TL”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Osmanlıspor’un, toplam 10 milyon 350 bin TL değerindeki 4 futbolcusunu, Ankaragücü’nün şampiyon olabilmesi için, hiçbir bedel talep etmeden Ankaragücü’ne kiralık olarak verdiğini açıkladı.

TFF 1. Lig’de mücadele eden MKE Ankaragücü’nün son 4 transferini Twitter hesabından duyuran Başkan Gökçek, futbolcuların; Mehmet Umut Nayir, Lukas Szukala ve Tonia Tisdell, kalecinin ise Santiago Mele olduğunu bildirdi.

Başkan Gökçek’in, piyasa değerleri toplam 10 milyon 350 bin TL’yi bulan futbolcuların fotoğraflarını ve bireysel değerlerini de paylaşarak attığı tweet'ler şöyle:

         “Osmanlıspor Ankaragücü’nün şampiyon olması için 4 futbolcusunu herhangi bir bedel talep etmeden Ankaragücü’ne kiralık olarak verdi…”

         “Umut Nayır... Santrofor... Piyasa değeri 4.1 milyon TL…”

         “Lukas Szukala... Piyasa değeri 850.000 TL…”

         “Tonia Tisdell... Piyasa değeri 1.300.000 TL…”

         “Santiago Mele... Uruguay’ın kalecisi Muslera’nın varisi olarak gösteriliyor... Osmanlıspor’a 4.1 milyon TL’ye malolmuş...”

MELE’NİN MUHTEŞEM KURTARIŞLARINI DA PAYLAŞTI

         Başkan Gökçek, futbolcuların isimlerini açıklamasının ardından, kaleci Santiago Mele’nin muhteşem kurtarışlarının yer aldığı videoyu da “Mele’yi seyretmek ister misiniz?” mesajıyla birlikte takipçileriyle paylaştı.