• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BÜYÜKŞEHİR'DE ŞEFFAF UYGULAMALAR ARTIYOR…

22 May 2019, Çarşamba

ANFA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN BİN TL ÜZERİNDEKİ İŞ VE HİZMET ALIMLARI İNTERNET ÜZERİNDEN İLAN EDİLMEYE BAŞLANDI

-ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ'IN TALİMATIYLA BELEDİYE HİZMET ALIM İŞLERİ İÇİN TEKLİFLER SOSYAL MEDYA HESAPLARI ÜZERİNDEN CANLI OLARAK YAYINLANIYOR

-ANFA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, VİNÇ KİRALAMADAN HAYVAN YEMİ ALIMINA KADAR FİRMALARDAN TEKLİF ALIMLARINI SÜRDÜRÜYOR

        uygulamalar_330.jpg “Her şey Ankaralıların gözü önünde olacak” sloganıyla Başkentlileri şeffaf bir yönetim anlayışıyla buluşturan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir bünyesinde yapılacak iş, hizmet ve malzeme alımlarının sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanması ve herkese açık yapılması yönünde talimat verdi.

          Şeffaf yönetim uygulamalarının yaygınlaştığı Büyükşehir Belediyesi’nde bir başka yeni uygulama daha Başkan Yavaş’ın talimatıyla devreye sokuldu.

BİN TL ÜZERİ ALIMLAR İNTERNET ÜZERİNDEN İLAN EDİLİYOR

          İlk olarak ANFA Genel Müdürlüğü “Yeşil Alan Bakım ve Onarım” tekliflerini kameraların önünde açık olarak alırken, diğer şirketler de hizmet ve iş alımlarına yönelik teklifleri canlı olarak yayınlamaya başladı.

         ANFA Genel Müdürlüğü farklı kalemlerde yapacağı iş ve hizmet alımını ‘www.anfa.com.tr’ internet sitesi üzerinden duyururken, bin TL üzeri alımlar da internet üzerinden ilan edilmeye başlandı.

         ANFA Genel Müdürlüğü ihtiyaç duyduğu ürün ve materyallerin temini için 30 Mayıs’a kadar şu kalemlerde teklif alımı gerçekleştirecek:      


*Akaryakıt Ürünü

*Vinç Kiralama

*Klima Bakım Onarım Hizmetleri

*Bahçe El Aletleri Alımı

*Yonca Alımı

 *Hayvan Yemi Alımı

*Su Tesisat Malzemesi Alımı

*Sigorta Hizmeti Alımı

*Zengin Karışımlı Dikim Harcı Alımı

*Ford Grubu Hizmet Araçlarının Bakım-Onarım ve Hizmet Alımı

*Makine Yedek Parçası Temini İşi

BAŞVURU İÇİN

         Alımı yapılacak olan işlerle ilgilenen firmalar başvurularını, ‘www.anfa.com.tr’ internet adresinden ihaleler ve haberler bölümünden ya da ANFA Genel Müdürlüğü'ne bizzat başvurarak gerekli evrak teminiyle yapabilecek.