• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKENT’TE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI…

28 Haziran 2019, Cuma

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ETKİLİ YAĞIŞ SEBEBİYLE MEYDANA GELEN SU TAŞKINLARININ İZLERİNİ SİLMEK İÇİN TEMİZLİK ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

-KENT ESTETİĞİ DAİRE BAŞKANLIĞI KENT TEMİZLİK İŞLERİ ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, 242 ADRES’TE BULUNAN EV, BİNA VE DEPONUN 237’SİNİ TEMİZLEDİ

-EKİPLER, PROGRAM DAHİLİNDE SON 5 ADRESİN DE EN KISA SÜREDE TEMİZLİĞİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK

         temizlik_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediyesi etkili olan yağış sonrası başlatmış olduğu temizlik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

          Kent Estetiği Daire Başkanlığı Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, 9 Haziran’dan itibaren şiddetli yağış nedeniyle zarar gören adreslerde hummalı bir temizlik çalışması yürütüyor.

242 ADRES’TEN 237’SİNDE TEMİZLİK İŞLEMİ SONA ERDİ

          153 Mavi Masa başta olmak üzere vatandaşlardan gelen ihbarlar ve sahadaki ekipler tarafından tespit edilen toplam 242 adres temizlik programına alındı.

           Cadde ve sokakların dışında konut, bina ve depo temizliğine aralıksız devam eden ekipler, 7/24 esasına dayalı olarak 237 adreste temizlik ve dezenfekte çalışmalarını tamamladı.

SON 5 ADRES KALDI

         Başkentte su taşkınları sonrası meydana gelen mağduriyetleri gidermek için seferber olan Büyükşehir ekipleri, yağış sonrası su ve çamur olan yerlerde büyük bir titizlikle temizlik çalışması gerçekleştirdi.

         Kent Estetiği Daire Başkanlığı’na bağlı 100 personel, ana cadde ve bulvarların yanı sıra evlerini su basan vatandaşların tahrip olan eşyalarını taşımalarına da yardım ederek, temizleme işlemi yaptı.

         Zarar gören adreslerde suyun tahliyesini önceleyen ekipler, kalan son 5 noktanın temizliği ve dezenfekte işlemi için de program dahilinde en kısa sürede müdahale edecek.