• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN YAVAŞ’TAN İYİ PARTİ’YE NEZAKET ZİYARETİ…

15 May 2019, Çarşamba

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ İLE BİRLİKTE İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’E NEZAKET ZİYARETİNDE BULUNDU

-İYİ PARTİ GENEL MERKEZİ’NDE GERÇELEŞEN ZİYARETTE BAŞKAN YAVAŞ, GENEL BAŞKAN AKŞENER’İ 19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI KUTLAMALARINA DAVET ETTİ

-BAŞKAN YAVAŞ:

“19 MAYIS GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI’NIN 100. YILINI BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLAYACAĞIZ”

“TÜM ANKARALILARI ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ’NDEKİ KUTLAMALARA DAVET EDİYORUM”   

         iyi_parti_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Büyükşehir Belediye Meclisi üyeleri ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, nezaket ziyaretinde bulundu. 

         İYİ Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette Başkan Yavaş, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i, Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı” kutlamalarına davet etti.

19 MAYIS’IN 100. YILI

         İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Başkan Yavaş’ın ziyaretinden ve davetinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Meclis üyeleri ile birlikte Başkan Yavaş’a başarı dileklerini iletti.       

         Bu yıl 100. yılı kutlanacak olan “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı”nın Büyükşehir Belediyesi tarafından görkemli bir şekilde kutlanacağını belirten ve gazetecilerin sorularını yanıtlayan Başkan Yavaş,  “Biz bu yıl 19 Mayıs’ın 100. yılını Ankara’da coşkuyla kutlamak istiyoruz. Akşama Haluk Levent konserimiz var. 19 Mayıs kutlamalarına tüm Ankaralıları bir kez daha davet ediyorum” dedi.