• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA SERVİSCİLER ODASININ GENEL KURULUNA KATILDI

22 Ocak 2018, Pazartesi

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ.DR. MUSTAFA TUNA SERVİS ARAÇLARI İŞLETMELERİ ODASI'NIN 8. OLAĞAN GENEL KURULU'NDA: ”ANKARA TRAFİĞİNİN RAHAT OLMASI ANKARA’NIN RAHAT OLMASI DEMEKTİR. BİZ DE TRAFİĞİN RAHAT OLMASI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

       baskan_servisci_odasi_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, Ankara Servis Aracı İşletmecileri Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu’na katıldı.

       Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen kongreye katılan Başkan Tuna’ya salonu dolduran şoför esnafı alkışlarla sevgi gösterisinde bulundu.

               Servisçi esnafın yaptığı görevin bir kamu hizmeti olduğunu dolayısıyla yaptıkları işin hiç de kolay olmadığı ifadeden Başkan Tuna, kendilerine düşen görevinde esnafın işini kolaylaştıracak, trafikteki sıkıntıları asgariye indirecek, yeni yollar, yeni köprüler açmak olduğunu kaydetti.

         Tüm bu çalışmalar da gelecek süreçte aralıksız gerçekleştireceklerinin altını çizen Başkan Tuna, “Ankara'mızın trafiğinin rahat olması Ankara'da yaşayan halkımızın rahat olması demektir. Sizlerin de işlerini daha verimli yapması anlamına gelir.  Bu çerçeve de bizler de üzerimize düşeni yapmaya çalışıyor ve Ankara trafiğinin daha da rahat olmasına gayret ediyoruz” diye konuştu.

 “KONGRE BİR DEMOKRASİ YARIŞIDIR”

      Servis Aracı İşletmecileri Odası’nın 8. Olağan Genel Kurulu’nun bir demokrasi yarışı, kardeşliğin, barışın, huzurun temini olması gerektiğine vurgulayan Başkan Tuna şunları söyledi:

 “Bugünkü yaşadığımız ortam malum, etrafımızdaki yaşananlar malum, bütün haçlıların, İslam'a karşı, ülkemize karşı, davranışlarını hepimiz yakından takip ediyoruz. Dolayısıyla bize düşen birliğimizi, beraberliğimizi, kardeşliğimizi daha da pekiştirmek olmalı.  Bir olup, beraber olup, çok güçlü olmak zorundayız.  Esnafımız her zamana için ülkemizin birliğinin, beraberliğinin, kardeşliğinin harcı olmuştur ve sizlerden de zaten bu beklenir.”

“İMKANLARIMIZ ÖLÇÜSÜNDE YANINIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Mustafa Tuna , sözlerini şöyle sürdürdü:

“Büyükşehir Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde elimizden gelen ne varsa bundan daha önce olduğu gibi bundan sonra da sizin yanınızda olmaya devam edeceğiz. Kongreniz hayırlara vesile olsun."