• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA, PERSONELLE İSTİŞARELERDE BULUNDU

24 Kasım 2017, Cuma

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ANA HİZMET BİNASI’NIN TÜM KATLARINI TEK TEK DOLAŞARAK, ÇALIŞANLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

 BAŞKAN TUNA:

“DÜRÜST, ŞEFFAF VE ADİL YÖNETİM ANLAYIŞIYLA BİZE VERİLEN GÖREVE SAHİP ÇIKIYORUZ”  

-“KİMSEYE FARKLI MUAMELE YOK, ZULÜM DE YOK. ARAYA TORPİL KOYMAYA ÇALIŞAN PERSONELİN ÜSTÜNÜ ÇİZERİM”

           baskan_personel_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 23 katlı Büyükşehir Belediye Binası’ndaki daire başkanlığı ve şube müdürlüklerini dolaşarak, çalışanların taleplerini dinledi, herkesten özverili çalışma isteğinde bulundu. 

          Başkan Tuna, Belediye binasındaki katları tek tek dolaşarak, kendisini karşılayan personele, “Dürüst, şeffaf ve adil yönetim çerçevesinde hep birlikte hizmet için buradayız” dedi.

         Çalışanların sorularını da cevaplandıran Başkan Tuna,  “Kimseye farklı muamele yok, zulüm de yok. Herkesin torpili, yaptığı iştir” diyerek tüm çalışanlardan kendilerine verilen görevleri en iyi şekilde yapmalarını istedi.

        Personelin çiçeklerle karşıladığı Başkan Tuna, çalışanlar arasında herhangi bir ayrım yapılmayacağını ifade ederek, araya “torpil” sokmaya çalışanları da not ettiğini söyledi.

          Sözlerini “Torpiller bizde ters teper. Araya torpil koymaya çalışan personelin üstünü çizerim” diyerek sürdüren Başkan Tuna, “Farklı muameleye uğrayan herkes direkt bana ulaşsın ve şikayetini dile getirsin, kapım açık” diye konuştu.