• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA, CUMA NAMAZINI OSTİM’DE KILDI

18 Aralık 2017, Pazartesi

ANKARA  BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA,

BU HAFTA CUMA NAMAZINI OSTİM ABDULKADİR GEYLANİ CAMİİ’NDE KILDIKTAN SONRA CAMİ ÇIKIŞI VATANDAŞLARIN DA YOĞUN İLGİSİYLE KARŞILAŞTI…

HAYIRLI OLSUN DİLEKLERİNİ KABUL EDEN BAŞKAN TUNA, CUMA NAMAZI SONRASI BÖLGE ESNAFINI DA UNUTMADI…

OSTİM ESNAFINI ZİYARET EDEN TUNA, BOL BOL SOHBET ETTİ…

tuna_cuma_330.jpegAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, bu haftaki Cuma namazını Ostim Abdülkadir Geylani Camii’nde kıldı.

 Cuma namazını Ostim Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Orhan Aydın ve AK Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Süleyman Alper İnceöz ile birlikte kılan Başkan Tuna,Ostim esnafı tarafından “Hoş geldin” pankartlarıyla karşılandı.

Cuma namazı sonrası vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Tuna, vatandaşların ve Ostim esnafının hayırlı olsun dileklerini de kabul etti. Vatandaşlarla sohbet eden ve sorunlarını dinleyen Başkan Tuna, geleneğini bozmadı ve bölge esnafını da ziyaret ederek, çalışmaları yerinde inceledi.

BAŞKAN TUNA’DAN DENEME ATIŞI…

Ostim Organize Bölgesinde stratejik öneme sahip fabrika ve işyerlerini de ziyaret eden Başkan Tuna, Türkiye’nin yüksek gerilim test laboratuarında zırh delen makineyle de deneme atışı yaptı.

Başarıyla sonuçlanan atışın ardından yine bölgede faaliyet gösteren, roket parçaları üreten bir üretim tesisine uğrayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, tesise ilişkin yetkililerden ayrıntılı bilgi aldı. Başkan Tuna daha sonra Orhan Aydın ve beraberindekilerle birlikte Ostim Yönetim Merkezi’ne geçerek burada kısa bir değerlendirme toplantısı yaptı.

BAŞKAN TUNA’DAN AK PARTİ YENİMAHALLE TEŞKİLATI’NA ZİYARET

       Ak Parti Yenimahalle İlçe Başkanı Süleyman Alper İnceöz ile Ak Parti Yenimahalle İlçe Başkanlığı’nda kendisini bekleyen partililerle de biraraya gelen Başkan Tuna, partililerin bölgeye ilişkin taleplerini not aldı. İhtiyaçların en kısa sürede tamamlanacağını ve gerekli çalışmaların yapılacağını söyleyen Başkan Tuna ayrıca Ak Parti Yenimahalle İlçe Kadın Kolları üyeleriyle de görüştü.