• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA, ÇUBUK’TA ESNAF ZİYARETLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

22 Ocak 2018, Pazartesi

HER HAFTA BAŞKENT’İN FARKLI İLÇELERİNE ZİYARETLERDE BULUNAN ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, BU HAFTA DA ÇUBUK’TAYDI

GİTTİĞİ İLÇELERDE ESNAF ZİYARETLERİNİ GELENEK HALİNE GETİREN  VE VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEYEN BAŞKAN TUNA, ÇUBUKLULARA ASFALT  MÜJDESİ DE VERDİ

ÇUBUK BELEDİYE BAŞKANI TUNCAY ACEHAN’IN EŞLİK ETTİĞİ BAŞKAN TUNA, ÇUBUK YENİ BELEDİYE HİZMET BİNASI İNŞAATI İLE PAZAR YERİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

         baskan_tuna_cubuk_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, göreve geldiği günden beri her hafta ilçe ziyaretleri gerçekleştiriyor.

         Ankara’nın Çubuk ilçesini ziyareti sırasında vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Tuna, büyük küçük her yaştan vatandaşla sohbet etti. Vatandaşlar, Başkan Tuna’nın etrafında adeta sevgi çemberi oluşturdu.

     ESNAF ZİYARETİ OLMAZSA OLMAZI

      Gittiği her ilçede bölge esnafını ziyaret eden Başkan Tuna, Çubuk’ta da bu geleneği bozmadı. İlçe sokaklarını gezen ve esnafla buluşan Tuna, esnafın istek ve taleplerini tek tek dinleyerek not aldı. Çubuklularla ilçe sorunlarına ilişkin istişarelerde bulunan Tuna, “Milletin imkanlarını milletin hizmetine adaletli bir şekilde sunacağız” mesajı verdi.   

İLÇE SORUNLARINA YAKIN TAKİP

           İlçe ziyaretinde Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan’ın eşlik ettiği Başkan Tuna, Çubuk AK Parti İlçe Başkanlığı’nı da ziyaret ederek, partililerle bir süre görüştü. AK Parti Çubuk İlçe Başkanı Baki Demirbaş’ın da yer aldığı görüşme sonrası Başkan Tuna ayrıca Gençlik Kolları ve Kadın Kolları üyeleriyle de istişarelerde bulundu.

ASFALT MÜJDESİ

         Başkan Tuna, özellikle yol, asfalt ve imarla ilgili talepleri inceleyip, imkanlar ölçüsünde çözüm bulacaklarını söyledi. Çubuklulara bir de müjde veren Tuna, bu yıl içerisinde tüm köy yollarının asfaltlanmasının planlandığını da ifade etti.

         Başkan Tuna, ilçe ziyaretini yeni Çubuk Belediyesi Hizmet Binası ile yeni yapılan Pazar yeri incelemesiyle tamamladı.