• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA, BU CUMA ETİMESGUT'TAYDI.

29 Aralık 2017, Cuma

ETİMESGUT’DAYDI. CUMA NAMAZINI ÇARŞI CAMİİ’NDE KILAN BAŞKAN TUNA, ARDINDAN ESNAF ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ.

VATANDAŞLA İSTİŞARELERDE BULUNAN BAŞKAN TUNA, AK PARTİ ETİMESGUT İLÇE BAŞKANLIĞINI DA ZİYARET ETTİ

         tuna_etimesgut_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, yılın son Cuma namazı için Etimesgut Çarşı Camii’ndeydi. Başkan Tuna, vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

         Kendisini karşılayanlarla tek tek istişarelerde bulunan ve Başkan Tuna, ilçelilerin fotoğraf taleplerini geri çevirmedi, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Tuna, özellikle çocukların selfi isteklerini de kırmadı.    

Namazın ardından cami çıkışında Ampute Milli Takım Kaptanı Osman Çakmak ile kısa bir sohbet gerçekleştiren Başkan Tuna, daha sonra AK Parti Etimesgut ilçe Başkanı Ebubekir Kipel ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

ETİMESGUT’A İSTASYON CADDESİ MÜJDESİ…    

 Çok sayıda iş yerine sürpriz ziyaretlerde bulunan Tuna, esnafın taleplerini de tek tek dinledi. Başkan Tuna, ilçe merkezinde yaşanan trafik yoğunluğunun çözümü konusunda ise Etimesgutlulara şu müjdeyi verdi:

“İstasyon caddesi ile ilgili projemiz hazır. Ancak birkaç kamulaştırma sıkıntısı var. Onları aşmaya çalışıyoruz.  Aştığımız an çalışmalara başlayacağız. Yarın aşarsak ertesi gün kazmayı vururuz.”

          Etimesgutluların yoğun ilgisi eşliğinde sürdürdüğü esnaf ziyaretlerinin ardından, AK Parti Etimesgut ilçe teşkilatını da ziyaret ederek partililerle istişarelerde bulunan Tuna, ilçede öncelikle ulaşım ve imar ile ilgili düzenlemelerin yapılması konusunda gerekli adımların atılacağını söyledi.