• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN TUNA, ALO 153 MAVİ MASA'YI ZİYARET ETTİ

10 Kasım 2017, Cuma

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. TUNA, 24 SAAT ANKARALILARIN TALEP, ÖNERİ VE İSTEKLERİNİ ALAN ALO 153 MAVİ MASA PERSONELİNİ DÜN GECE ZİYARET ETTİ

BAŞKAN TUNA:

“SİZE GELEN TALEPLERİ, KENDİ AİLENİZDEN GELİYORMUŞ GİBİ DEĞERLENDİRİN”

tuna_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna, 7/24 Ankaralıların talep, öneri ve isteklerini değerlendiren ALO 153 Mavi Masa personeliyle bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankaralıların talep ve sorunlarını çözmek üzere 2003 yılında kurulan ALO 153 Mavi Masa'yı gece saatlerinde ziyaret eden Başkan Tuna, birimde çalışan personeliyle sohbet etti ve çalışan elemanlara teşekkür etti.  

Ziyarette Başkan Tuna, personele, “Sizin de, sizlere gelen öneri ve isteklerin de bizim için önemli bir yeri bulunuyor. Size gelen talepleri, kendi ailenizden geliyormuş gibi değerlendirin. Kendinizi her zaman telefonda konuştuğunuz kişilerin yerine koyun, empati yapın. Talep, öneri ve isteklerini bu şekilde dinleyin” dedi.

Başkan Tuna, personeliyle çektirdiği fotoğrafı da Twitter hesabından,  "Gece saatlerinde Ankara'da yaşayan vatandaşlarımızın talep, öneri ve isteklerini hassasiyetle değerlendiren ALO 153 Mavi Masa ekibimizle istişarelerde bulunduk. 24 saat çalışan değerli personelimize teşekkür ediyorum. Her görüş ve öneriniz bizim için çok değerlidir" mesajıyla paylaştı.