• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN GÖKÇEK, ANKAPARK'TA 5 BİN ANKARALIYI AĞIRLADI

08 Ekim 2017, Pazar

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI GÖKÇEK, TAKSİCİ ESNAFI VE OTO SANATKARLARI İLE AİLELERİNDEN OLUŞAN YAKLAŞIK 5 BİN KİŞİYE ANKAPARK’I GEZDİRDİ

KONUKLARIYLA BİRLİKTE OYUNCAKLARA BİNEN BAŞKAN GÖKÇEK,  PERİSCOPE’DEN CANLI YAYINLA DA ÇALIŞMALARI ANLATTI

ZİYARETÇİLERİN YOĞUN İLGİ GÖSTERDİĞİ BAŞKAN GÖKÇEK, FOTOĞRAF ÇEKTİRME İSTEKLERİNİ DE KIRMADI, ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ VE MUTLULUKLARINA ORTAK OLDU

VATANDAŞLARIN ANKAPARK GEZİSİ, AKŞAM SAATLERİNE KADAR SÜRDÜ

BAŞKAN GÖKÇEK, BAŞVURUDA BULUNAN ANKARALILARA VERİLECEK KARTLARLA ANKAPARK’I ZİYARET EDİLEBİLECEKLERİ MÜJDESİNİ VERDİ

         ankapark_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, taksici esnafı ve oto sanatkarları ile ailelerinden oluşan yaklaşık 5 bin kişiyi ANKAPARK’ta ağırladı.

         Konuklarıyla birlikte oyuncaklara binen, çocukların mutluluklarına ortak olan Başkan Gökçek, Periscope’den yaptığı canlı yayınla da çalışmalara ilişkin bilgiler verdi. Başkan Gökçek, vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi ve özellikle çocuklarla yakından ilgilendi.

Vatandaşların, “Çok güzel olmuş, Ellerinize sağlık” ve “Teşekkür ederiz” sözleriyle birlikte yaklaşık 1 milyon 200 bin metrekarelik alandaki roller coaster başta olmak üzere pek çok oyuncağa binen Başkan Gökçek, ziyaretçilerine, özellikle de ANKAPARK’ta adeta bir şölen havası yaşattı.

         Taksici esnafı ve oto sanatkarlarının aileleriyle birlikte doyasıya yaşadığı eğlenceye ortak olan Başkan Gökçek’e, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Yiğiner, Belediye Meclisi Başkanvekili Ali İhsan Ölmez, Genel Sekreter Yardımcısı Vedat Üçpınar, Araştırma Tanıtım ve Belediye İçi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanı Recep Tezcan ile belediye bürokratları da eşlik etti.      

YAKLAŞIK 5 SAAT SÜREN ANKAPARK TURU…

Başkan Gökçek’in, geçtiğimiz hafta yaklaşık 300 kişilik taksici esnafıyla bir araya geldiğinde davet ettiği katılımcılar aileleriyle birlikte ANKAPARK’a geldiler. Konuk vatandaşlar; ilk olarak Koordinasyon Merkezi önünde özel otobüslerle alana taşındılar. Burada da bölge bölge dağılan ve diledikleri oyuncağa binme ayrıcalığı yaşayan Başkentliler, kalabalık nedeniyle zaman zaman oyuncaklar önünde kuyruklar oluşturdular.

         Başkan Gökçek’in de misafirleriyle birlikte ESC Coaster, Uçan Topaç ve pek çok oyuncağa binmesini cep telefonlarıyla ölümsüzleştirmek isteyen Ankaralılar, hem Başkan Gökçek’e teşekkür ettiler, hem de güzel bir ortamda eğlencenin doruğuna ulaştılar.

BAŞKAN GÖKÇEK’TEN ANKAPARK DAVETİ…

         Ziyarete gelen herkesin eğlencenin sınırlarını zorlarcasına mutlulukla ayrıldığı ANKAPARK ayrıcalığını tüm vatandaşların yaşamasını istediğini belirten Başkan Gökçek, Ankaralıları ANKAPARK’a davet etti. Başkan Gökçek, ANKAPARK ziyaretinin nasıl olacağıyla ilgili ayrıntıları ileriki günlerde açıklayacağını belirterek, “Ziyaret için başvuruda bulunacak vatandaşlarımıza belirli bir kapasitede kartlar dağıtacağız. Bu kartı alan vatandaşlar da ANKAPARK’ı ziyaret ederek, doyasıya eğlenebilecekler” dedi.