• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

BAŞKAN DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA POLATLI’DA

14 Ocak 2018, Pazar

BAŞKAN TUNA: BİZİM GÖREVİMİZ MİLLETİN İMKANLARINI, MİLLETİN HİZMETİNE ADALETLİ BİR ŞEKİLDE SUNMAK”

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DOÇ. DR. MUSTAFA TUNA, POLATLI ESNAFI ZİYARET ETTİ, VATANDAŞLARLA İSTİŞARELERDE BULUNDU.

BAŞKAN TUNA AK PARTİ POLATLI İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

         tuna_polatli_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna Polatlı’da esnaf ve vatandaşla buluştu. Başkan Tuna’yı ilçede Polatlı Kaymakamı Mahmut Nedim Tuncer, Ak Parti Polatlı İlçe Başkanı Aysel Demir, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş karşıladı. Esnaf ve vatandaşlarla sohbet eden Başkan Tuna,  fotoğraf taleplerini de geri çevirmedi.

Ak Parti İlçe teşkilatını da ziyaret eden Başkan Tuna, konferans salonunda kendisini bekleyen muhtarlar ve vatandaşlarla ülkenin ana sorunu ve Polatlı ile ilgili düşüncelerini paylaştı. 

BELEDİYENİN GÖREVİ HİZMET

Belediye’nin görevini, “Milletin imkanlarını, milletin hizmetine adaletli bir şekilde sunmak” cümlesiyle tanımlayan Başkan Tuna, “Belediye bunun için var, Elimizden gelen bütün imkanları seferber ederek vatandaşlarımızın daha rahat daha huzurlu yaşaması için adım adım çalışacağız” dedi.      

Bu çerçevede Polatlı’nın sorunlarını bildiğini ve vatandaşlardan gelen talepleri de dikkate alacaklarını hatırlatan Başkan Tuna Polatlı’nın en önemli sorunlarından birinin EGO otobüsüne duyulan ihtiyaç olduğunu söyledi. Başkan Mustafa Tuna bunun çözülmesi için çalışma başlatacaklarını ve imkanlar ölçüsünde çözülmesine çalışacaklarını söyledi.

Polatlı’nın su sorunun da inşa edilmekte olan barajın tamamlanmasıyla çözüleceğine dikkat çeken Başkan Tuna, vatandaşların diğer taleplerini de dinleyerek notlar aldı.

Başkan Tuna Polatlı’daki Haymanalılar Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni de ziyaret ederek dernek üyeleriyle, hem selamlaştı hem de istekleri hakkında bilgi aldı.