• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

ASKİ'Lİ PEHLİVANLARDAN BAŞKAN YAVAŞ’A ZİYARET…

03 Temmuz 2019, Çarşamba

-ASKİ SPOR KULÜBÜ YAĞLI GÜREŞÇİLERİ KIRKPINAR YOLCUSU

 

-ASKİ SPORLU YAĞLI GÜREŞÇİLER EDİRNE’DE 658.’Sİ DÜZENLENECEK OLAN “TARİHİ KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ” ÖNCESİ ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MANSUR YAVAŞ’I ZİYARET ETTİ

 

-PEHLİVANLARA BAŞARILAR DİLEYEN VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ OLARAK ATA SPORU OLAN YAĞLI GÜREŞLERE DESTEK OLMAYA DEVAM EDECEKLERİNİ BELİRTEN BAŞKAN YAVAŞ, “PROGRAMIM MÜSAİT OLURSA SİZLERİ KIRKPINAR’DA İZLEMEK İSTERİM” DEDİ

 

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Edirne’de 658.’si yapılacak olan “Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri” öncesi ASKİ Sporlu Yağlı Güreşçileri makamında kabul etti.

Tarihi Kırkpınar Güreşlerine 5’i Başpehlivan olmak üzere 21 Pehlivan ile katılacak olan ASKİ Spor Kulübü Yağlı Güreşçileri, Antrenörleri ve Genel Koordinatör Emre Özmen ile birlikte Başkan Yavaş’ı ziyaret etti.

 

ATA SPORUNA BAŞKAN YAVAŞ’TAN DESTEK       

         Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesi pehlivanlarla bir araya gelen Başkan Yavaş, ASKİ Sporlu Yağlı Güreşçilere başarılar dileyerek,“İyi haberlerinizi bekliyoruz. Ata sporumuz olan güreşi desteklemeye devam edeceğiz. Elimizden gelen her türlü desteği imkanlarımız ölçüsünde yapacağız. Programım müsait olursa sizleri Kırkpınar’da izlemek isterim” dedi.

         Güreş karşılaşmaları öncesinde geleneksel olarak dua ettiklerini belirten ASKİ Spor Kulübü yetkilileri, Başkan Yavaş ile birlikte de dua etti.