• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

ANKARA İTFAİYESİ KORE YOLCUSU…

03 Eylül 2019, Salı

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İTFAİYE DAİRE BAŞKANLIĞI EKİPLERİ, KORE CUMHURİYETİ ULUSAL İTFAİYE TEŞKİLATININ DAVETLİSİ OLARAK SEUL’E GİDİYOR

-4-5 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK “1. ULUSLARARASI BÜYÜK ÇAPLI AFETLERE MÜDAHALE SEMİNERİ 2019”A KATILACAK OLAN ANKARA İTFAİYESİ, ÇALIŞMALARINI VE DENEYİMLERİNİ PAYLAŞACAK

        itfaiye_330.jpg Ankara Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı Kore Cumhuriyeti Ulusal İtfaiye Teşkilatı’nın davetlisi olarak Seul kentine gidiyor.

            Modern ve son teknolojik araç ve gereçleri, eğitimli profesyonel personeli ile her geçen gün kendini yenileyerek Avrupa standartlarında hizmet veren Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, Kore Cumhuriyeti’nin Seul kentinde düzenlenecek olan “1. Uluslararası Büyük Çaplı Afetlere Müdahale Semineri 2019”a katılacak.

TÜRK İTFAİYECİLER BİLGİ VE TECRÜBE PAYLAŞIMINDA BULUNACAK

         Kore Cumhuriyeti’nin Seul kentinde 4-5 Eylül 2019 tarihleri arasında yapılacak olan seminere Ankara İtfaiyesini temsilen İtfaiye Akademisi Amiri Zafer Yüce ve İtfaiye Komuta Amiri Mustafa Kaya katılacak.

         Yangına müdahaleden arama kurtarma çalışmalarına kadar birçok alanda Türkiye İtfaiye Teşkilatlarının faaliyetlerini de anlatacak olan Ankara İtfaiyesi ekipleri, Aralık 2018’de Ankara’da yaşanan Yüksek Hızlı Tren kazasına müdahale konusunda da diğer ülkelerin itfaiyecileriyle bilgi ve tecrübelerini paylaşacak.