• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

EtkinliklerUstalara Vefa Konseri

01 Ocak 2021, Perşembe
Atatürk Kapalı Spor Salonu - Anafartalar, Altındağ/Ankara

vefa_konser.jpg

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT ORKESTRASI, ANADOLU ROCK'UN EFSANE İSİMLERİ BARIŞ MANÇO VE CEM KARACA İÇİN VEFA KONSERİ DÜZENLİYOR

ANADOLU ROCK'I SENFONİK ROCK İLE BÜTÜNLEŞTİREN KENT ORKESTRASI, 500 KİŞİLİK DEV KADROSUYLA BAŞKENTLİLERE UNUTULMAZ BİR GECE YAŞATACAK

CEM KARACA VE BARIŞ MANÇONUN ŞARKILARLA ANILACAĞI KONSER, 9 ŞUBAT PAZAR GÜNÜ SAAT 18.00’DA ATATÜRK KAPALI SPOR SALONU’NDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

         Ankara Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası, ‘Anadolu Rock’ müziğinin duayen sanatçıları Cem Karaca ve Barış Manço’yu, “Vefa Konseri” ile anacak.  

         Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 9 Şubat Pazar günü saat 18.00'da ücretsiz gerçekleştirilecek konserde, Büyükşehir Belediyesi Kent Orkestrası usta sanatçıların eserlerini Başkentlilerle birlikte seslendirecek.

ANADOLU VE SENFONİK ROCK HARMANLANACAK

         Kent Orkestrası 500 kişilik dev kadrosuyla vereceği konserde, Anadolu Rock müziğinin usta isimleri Cem Karaca ve Barış Manço şarkılarıyla anılacak.

         Kent Orkestrası Şefi Kemal Günüç yönetiminde “Senfonik Rock” tarzını “Anadolu Rock” ile sentezleyerek gerçekleştirilecek konserle, Başkentliler unutulmaz dakikalara şahitlik edecek.

ÜNLÜ İSİMLER YER ALACAK

         Barış Manço ve Cem Karaca'nın dillerden düşmeyen şarkılarını, Kent Orkestrası'nın profesyonel müzisyenleri Turgay Bengü ve Selçuk Keskingöz seslendirecek.

       Senfonik Rock düzenlemeleri, ünlü besteci ve aranjör Utar Artun tarafından yapılacak konsere, Barış Manço'ya müzik yaşamında yıllarca eşlik eden Kurtalan Ekspres'in Bas Gitaristi Ahmet Güvenç de misafir sanatçı olarak katılacak.