• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

Çocuk KulüpleriSincan Çocuk Kulübü

İletişim
Adres    : Lale Meydanı Belediye
iş Merkezi Kat:5
Sincan- ANKARA
Telefon : (0312) 268 81 87

23 Haziran 2007 tarihinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan Sincan Çocuk Kulübü 7–14 yaş grubu çocuklara yönelik hizmet vermektedir.16 ayrı branşta kursun verildiği kulübe kayıtlar ücretsiz yapılmakta olup, kulüp üyeliği gerçekleşen çocuklar verilen tüm hizmetlerden 14 yaşını doldurana kadar ücretsiz olarak yararlanma hakkına sahiptirler.

sincan_1.jpg
 
sincan_2.jpg
 


Kulübün amacı; çocukların sosyal, kültürel ve kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak, boş zamanlarını güzel,  verimli bir biçimde değerlendirmelerini sağlamak ve hayatlarının her alanında ihtiyaç duydukları konularda onlara yardımcı olmaya çalışmaktır.
Hem okul dönemi hem de yaz tatili döneminde çalışmaların aralıksız sürdüren kulübümüz haftanın 7 (yedi) günü  açıktır. Çalışmalar çocuğun okul programına göre ayarlanmaktadır

 Faaliyetler

Masa tenisi
Bilardo
Langırt
Tiyatro
Jimnastik
Halkoyunları
Yüzme, Futbol
Resim
Müzik
İngilizce
Bilgisayar
Satranç
Abolone
Kütüphane
Diksiyon

Sincan Çocuk Kulübü’nde verilen kursların yanı sıra gezi, seminer, kutlama, yarışma, tiyatro gösterileri, eğlence programları da düzenlenmektedir.  Ayrıca 5–6 yaş grubuna yönelik resim, müzik ve sosyal faaliyetler de hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

sincan_kutuphane.jpg
 
 sincan_satranc.jpg