Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriEtimesgut

 

ender_demirel_etimesgut.jpg

Etimesgut Belediye Başkanı Enver DEMİREL

MHP

1961 yılında Ankara'da doğdu. Asıl mesleği serbest muhasebeci olan DEMİREL, 1995-1999 yılları arasında MHP Etimesgut İlçe Başkanlığı görevine seçildi. 18 Nisan 1999 tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde de Etimesgut Belediye Başkanı seçildi.

2006 Temmuz ayında yapılan İlçe Kongresinde tekrar İlçe Başkanlığı görevini üslenen DEMİREL, 2009 Tarihinde yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminde Belediye Başkanı olarak seçilmiştir.

eyup_gozgec.jpg

Etimesgut Meclis Üyesi Eyüp GÖZGEÇ

Ak Parti

1955 Erzurum doğumlu. 1977 yılında Atatürk Üniversitesi Yabancı Dil Yüksekokulu İngilizce Bölümü mezunu. T.E.K. da 1977-1980  yılları arasında tahakkuk memuru olarak çalıştı. Bazı özel şirketlerin yönetim kurulu başkanı. TOBB Üst Kurul Delegesi. Türkiye Balkan Fed. Başkan vekilliği Fenerbahçe Spor Klubü Kongre üyesi. Balkan B. Fed. As Başkanı Avrupa Boks Birliği Yönetim Kurulu Üyesi. Dünya Boks Birliği Tek. ve Kur.Kom.Üyesi. TFF Yönetim kurulu üyesi. Erzurum Fenerbahçe Derneği Başkanı. Erzurum Kalkınma Vakfı 2. Başkanı. Evli ve üç çocuk babasıdır. İngilizce biliyor.