Ankara Büyükşehir Belediye Meclis ÜyeleriAkyurt

gultekin_ayantas.jpg

 

 

Akyurt Belediye Başkanı Gültekin AYANTAŞ

AK Parti

1964 yılında Ankara Akyurt’ta doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Akyurt’ta Lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1987 yıldında Yüksek öğrenimine başladı. Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Bölümünden mezun oldu. 1989 yılında öğretmenlik görevine başladı. Ülkemizin çeşitli yörelerinde idareci- öğretmen olarak görev yaptı.
Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak çalışırken 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde belediye başkanı seçildi. 29 mart 2009 yerel seçimlerinde tekrar aday olarak ikinci kez bu göreve seçilen Gültekin AYANTAŞ evli ve iki çocuk babasıdır.

ilhan_sener.jpg

 

Akyurt Meclis Üyesi İlhan ŞENER

AK Parti

1966 Akyurt doğumlu. İlk ve ortaokulu Akyurt'da tamamladı. Lise Ankara Yapı Meslek ve İnşaat Teknik lisesinde tamamladı. 1999 yerel yönetimlerde Fazilet Partisinden meclis üyesi oldu. AK Parti ilçe kurcusu üyeliği Teşkilat Birim Başkanlığı görevini yürüttü. 2004 yerel yönetimlerde tekrar meclis üyesi olarak seçildi. Akyurt Belediyesi Başkan Yardımcılığına atandı. 2009 yılına kadar görevi devam etti. Şuan meclis üyeliği ve başkan yardımcılığı görevini yürütüyor. Evli  ve iki çocuk babasıdır.

  fethi_avci.jpg

Akyurt Meclis Üyesi Fethi AVCI 

AK Parti

 

  selcuk_yilmaz.jpg

Akyurt Meclis Üyesi Selcuk YILMAZ 

AK Parti