• Sayfayı yazdır.
  • Yazı boyutunu azalt.
  • Yazı boyutunu arttır.

GÜNEŞİN ÇEKİRGELERİ TAKIMINDAN 1.YIL KUTLAMASI

15 Ağustos 2017, Salı

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PLANET AİLE YAŞAM MERKEZİ ÇOCUK KULÜBÜ ÜYELERİNDEN OLUŞAN GÜNEŞİN ÇEKİRGELERİ KARATE-DO TAKIMI 1. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNÜ MÜTHİŞ BİR GÖSTERİ İLE KUTLADI

PLANET AİLE YAŞAM MERKEZİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN KUTLAMADA 6-16 YAŞ ARALIĞINDAKİ SPORCULARDAN OLUŞAN TAKIMIN BİR YIL İÇİNDE KAZANDIĞI 120 MADALYA VE 10 KUPA DA SERGİLENDİ 

 gunesin_cekirgeleri_330.jpgAnkara Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı,  bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Planet Aile Yaşam Merkezi, çocuk kulübü üyelerinden oluşan “Güneşin Çekirgeleri Karate-Do” takımı 1. kuruluş yıl dönümünü sergilediği müthiş bir gösteri ile kutladı.

 Planet Aile Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen kutlamada,  6-16 yaş aralığındaki minik sporculardan oluşan takımın bir yıl gibi kısa sürede bir çok yarışmada kazandığı, 120 madalya ile 10 kupada sergilendi.

 Merkez’de gerçekleştiren kutlamaya sporcuların aileleri, davetliler, minik sporcular, takımın antrenörü Serap Cengiz ve idareciler katıldı    

  Güneşin Çekirgeleri Karate-Do,  takımının birinci yıl kutlamasında minik sporcular Kata ve Kumite dalında sergiledikleri gösteri büyük beğeni alırken, sporcular yeni kuşaklarına da bu gösterinin ardından sahip oldular.  

   Gösterilerin ardından başarılarla dolu geçen bir  yılı geride bırakan minik sporcular, 1. yıl dönümlerini  pasta keserek coşku içinde kutladılar.   

   Çocuklarının başarıyla gurur duyduklarını belirten aileler,  çocuklarının  yeteneklerinin ortaya çıkmasına vesile olan bu konuda her türlü desteği veren  Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’e teşekkürlerini ilettiklerini kaydettiler.